Forum Starając się - ogólne HSG, konsultacja
Odpowiedz

HSG, konsultacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kwiatekk91 Znajoma

Wysłany: 28 października 2019, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem dzisiaj po HSG jajowody drozne, ale w opisie znalazłam coś takiego jak Chromotubatio L+ P+. Czy któraś z Was miała coś takiego i wie co to znaczy?Do lekarza jestem umowiona, ale jestem ciekawa bo w necie nic nie znalazłam na ten temat...

Starania od 2017... Niepłodność idiopatyczna
  • Niki Ekspertka

Wysłany: 28 października 2019, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatekk91 wrote:
    Hej, jestem dzisiaj po HSG jajowody drozne, ale w opisie znalazłam coś takiego jak Chromotubatio L+ P+. Czy któraś z Was miała coś takiego i wie co to znaczy?Do lekarza jestem umowiona, ale jestem ciekawa bo w necie nic nie znalazłam na ten temat...

Nie miałam jeszcze hsg ale luknelam w google i piszą że to oznacza właśnie że wykonano drożność jajowodów i że są drożne. Ale wiesz jak to jest,jak pisze w internecie. Lepiej to skonsultować z lekarzem.

Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Kwiatekk91 Znajoma

Wysłany: 28 października 2019, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Nie miałam jeszcze hsg ale luknelam w google i piszą że to oznacza właśnie że wykonano drożność jajowodów i że są drożne. Ale wiesz jak to jest,jak pisze w internecie. Lepiej to skonsultować z lekarzem.
    Aha, no zobaczymy co powie lekarz. Wbrew tego co różnie piszą o HSG, to nie warto z tym zwlekać. Samo badanie trwało chyba max do 10 min. i nie było bolesne. Podczas chodzenia trochę czułam podbrzusze, ale to nic w porównaniu czasami z bolesnym okresem. Trzeba dzisiaj odpoczywać i tyle. Wiadomo, że każda kobieta jest inna, ale trzeba mieć dobre nastawienie przed badaniem.

Starania od 2017... Niepłodność idiopatyczna
  • Niki Ekspertka

Wysłany: 28 października 2019, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatekk91 wrote:
    Aha, no zobaczymy co powie lekarz. Wbrew tego co różnie piszą o HSG, to nie warto z tym zwlekać. Samo badanie trwało chyba max do 10 min. i nie było bolesne. Podczas chodzenia trochę czułam podbrzusze, ale to nic w porównaniu czasami z bolesnym okresem. Trzeba dzisiaj odpoczywać i tyle. Wiadomo, że każda kobieta jest inna, ale trzeba mieć dobre nastawienie przed badaniem.

Właśnie mój lekarz rozważa taką opcje.ale to będziemy gadać w przyszłym tygodniu na wizycie. Jeszcze badania z krwi muszę powtórzyć.

Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego