X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne hsg woj. lubelskie
Odpowiedz

hsg woj. lubelskie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, czy któraś z Was miała hsg w znieczuleniu w Lublinie?

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 29 września 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w tym miesiącu. W szpitalu wojskowym. Badanie trwa 10 min. Nie ma czego się bać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola a mialaś ze znieczuleniem? ja miałam jedno podejście bez znieczulenia i wskazania są takie abym miała ze znieczuleniem bo mam za wąską szyjkę macicy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola już wyczytałam, że miałaś znieczulenie - powiedz mi czy płaciłaś za hsg? kto ci to hsg zalecił jaki lekarz? szukam kontaktu bo u mojego było bez znieczulenia na chodźki i musze znaleźć inna opcje

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 30 września 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam do ab ovo do doktor Joanny Tkaczuk-Włach. Bardzo sympatyczna i konkretna kobieta. Dała mi skierowanie do szpitala więc nie płaciłam. Ona też robiła mi HSG. :) Tylko jak masz nieregularne cykle to możesz trochę poczekac. Ja dostałam skierowanie w kwietniu a badanie udało mi się zrobić dopiero we wrześniu. W wojskowym badania robią w czwartki. To znaczy w środę idziesz do szpitala, w czwartek badanie a w piątek się wychodzi. Ja miałam tego pecha, że nie wiedziałam kiedy okres u mnie się pojawi wiec dzwoniłam w pierwszym dniu miesiączki a na następny tydzień już nie mieli miejsc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolu dziękuje, zatem pójdę do tej dr, niestety wiekszość robi ze znieczulenie tylko prywatnie i to kosztuje około 550-600 zł, a ja bez znieczulenia nie pójdę bo nie bede przeżywała tego raz jeszcze, a zresztą mam wskazania że musze mieć.

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 1 października 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie masz co się zastanawiać w takim razie. :) Bez problemu da Ci skierowanie. Ja też już miałam iść prywatnie, bo mnie to czekanie wykańczało. Ale koszt to 500 zł i z tabletką przeciwbólowa 30 min. przed to ja dziękuję...

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 3 października 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    Jolu dziękuje, zatem pójdę do tej dr, niestety wiekszość robi ze znieczulenie tylko prywatnie i to kosztuje około 550-600 zł, a ja bez znieczulenia nie pójdę bo nie bede przeżywała tego raz jeszcze, a zresztą mam wskazania że musze mieć.


    Ja mam panstwowo 2 listopada w szpitalu tyle ze ja bede miala laparoskopie i od razu jak cos nie tak bedzie to mi przepchają i w narkozie oczywiście

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 10:56

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 3 października 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi doktorka powiedziała, że laparoskopia dopiero jak będą niedrożne i to też tylko nieznaczne zrosty czy coś.
    dodinka a Ty masz jakieś podejrzenie, że nie drożne czy coś podobnego, że od razu laparoskopia? Nie jestem lekarzem więc nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że jak nie ma konieczności laparoskopi to lepiej kontrastem. Po co tam "grzebać" i narażać się na jakieś zrosty? Ale oczywiście zdanie lekarza jest tutaj ważniejsze to tylko moje przemyślenia.

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 4 października 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolaaa ja mam też podejrzenie przegrody w macicy więc lekarz od razu powiedział ze hsg nie robimy tylko laparoskopię

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 5 października 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to teraz już rozumiem. To faktycznie lepiej, że od razu laparoskopię :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodinka a skąd u ciebie podejrzenie tej przegrody?

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 6 października 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    dodinka a skąd u ciebie podejrzenie tej przegrody?



    wiesz na usg tzn na monitoringu cyklu lekarz ruszył glowicą i coś mu nie pasowało dziwnie ułozona byla macica, jak przycisnął to widok przypominał skośne oczy i kazał zgłosić się do swojego lekarza co najlepsze wcześniej miałam z 15 razy usg i nikt nic nie widział

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 6 października 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby nie ma ona wpływu na zajście w ciąże ale na utrzymanie do końca już tak

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jejku, to rzeczywiście dziwne, że nikt nie zauważył... do kogo teraz chodzisz?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ