Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 26 października 2022, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy założyć nowy wątek? Myślałam o 28.10

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 26 października 2022, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Kiedy założyć nowy wątek? Myślałam o 28.10
    Kiedy tobie wygodnie.

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 26 października 2022, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    Kiedy tobie wygodnie.
    Założę kiedy tylko będziecie chciały

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 26 października 2022, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Hejka. Ja oczywiście żyje, ale co to za życie… 🥲 marzę, by październik się skończył. Nie chciałam Wam tu smęcić na forum, nie ma się czym chwalić z takim obrazem USG.
    Jesteście pewne, że mam poprowadzić wątek listopadowy? Bo ja to chyba pecha przynoszę 🥲

    Choco, co Ty wygadujesz /wypisujesz znaczy się/ za głupoty... Jakiego pecha...?! To raz. Dwa, że przecież właśnie po to jesteśmy, żeby się wspierać nawzajem. Dobrze, że konsultujesz ten wynik z innym ginem, nie ma co się zadręczać, trzeba działać. Zakładaj koronę i wracaj do nas... :) Tulę.

    ChocoMonster, siesiepy, Emka06, Anett93 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • oloska Autorytet
    Postów: 1023 1929

    Wysłany: 26 października 2022, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, dobrze, że jesteś ❤️ trzymaj się Kochana, jesteśmy w tych dołach i dolinach, wzlotach i upadkach razem, to właśnie to miejsce. Tak myślę 🤗

    ChocoMonster, siesiepy, Emka06, Beezi, Agn1000 lubią tę wiadomość

    ♀️ 35
    ♂️ 33

    07.02.2025 Alicja ❤️
    age.png

    04.08.2023 Oliwia ❤️
    age.png
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 26 października 2022, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Hejka. Ja oczywiście żyje, ale co to za życie… 🥲 marzę, by październik się skończył. Nie chciałam Wam tu smęcić na forum, nie ma się czym chwalić z takim obrazem USG.
    Jesteście pewne, że mam poprowadzić wątek listopadowy? Bo ja to chyba pecha przynoszę 🥲
    Ale oczywiście, że chcemy 😍

    ChocoMonster, siesiepy lubią tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 26 października 2022, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za taki odzew 😭

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1299 2203

    Wysłany: 26 października 2022, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco już nie masz wyjścia. Zostałaś naznaczona 😉😉😉
    Myślę, że 28.10 będzie dobrym terminem.

    ChocoMonster, Niaha, siesiepy, Anett93 lubią tę wiadomość

    👩🏼 89
    🧔🏻‍♂️80
    26.05.23 Franuś ❤️

    10.25 start starań o rodzeństwo
    04.26 hsg oba drożne
    09.05 II
    17.06 poronienie zatrzymane 8tc
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 26 października 2022, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, poradźcie proszę. Zmieniam lekarza ginekologa. Dzisiaj o 16:30 pierwsza wizyta.
    Zmieniam ze względu na dostępność.
    Ta nowa kobieta ma dobre opinie, częściej są wolne wizyty, ma jakieś doświadczenie w invicta, więc jestem pozytywnie nastawiona.

    Zastanawiam się, jak się do tej wizyty przygotować, o co zapytać. Na pewno chcę poprosić o skierowanie na badania lab. żeby zaktualizować moje wyniki. Jestem tuż przed miesiączką (powinnam ją dostać dzisiaj lub jutro) więc raczej niczego mi nie powie i chyba USG dzisiaj też nie ma sensu.
    Chcę ją poprosić o monitoring w listopadzie, analizę suplementów które biorę i w sumie co jeszcze? O czymś zapominam?

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 26 października 2022, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaEw wrote:
    Choco już nie masz wyjścia. Zostałaś naznaczona 😉😉😉
    Myślę, że 28.10 będzie dobrym terminem.

    Też potwierdzam, 28.10 wydaje się okej. W zeszłym miesiącu też się chyba przenioslysmy 3 dni przed końcem miesiąca.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • ForgetMeeNot Autorytet
    Postów: 1402 1965

    Wysłany: 26 października 2022, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, nos do góry. Testy owu lubią wariować. Mi tez w pokazywały tak jakby dwa razy pik :) Trzymam kciuki za ten Twój pęcherzyk, żeby ładnie urósł i pękł w odpowiednim momemcie :)

    a jeslu chodzi o współczynnik 0,71, to ja mialam 0,61 :) także spokojnie :)

    i będziesz zajeżystą prowadzącą :D

    ChocoMonster, siesiepy, Anett93, Vivico, A-6, Cotakoza lubią tę wiadomość

    38 lat
    02.2019 👧🏼 cc i 10.2020 👦 cc

    30.08 Beta-HCG 4,81 🙈 Prog 19,8 ( 9dpo)
    31.08 Beta-HCG 8,10 ( 10dpo)
    01.09 Beta-HCG 16,59 Prog 31,78 ( 11dpo)
    03.09 Beta-HCG 30,5 prog 29,57(13dpo)przyrost87,5%🙏🏼🥺
    05.09 Beta-HCG 44,34 prog 28,99, (15 dpo) przyrost 47,6%
    07.09 Beta-HCG 89,08 prog 31,70 (17dpo) przyrost 102%
    09.09 Beta-HCG 230,70 prog 29,89 (19dpo) przyrost 158%
    10.09 Beta-HCG 341 (20 dpo) przyrost 120%
    12.09 Beta-HCG 883,60 ( 22dpo) przyrost 158,9%
    16.09 Beta- HCG 3871 przyrost 109,4%

    13.09 pęcherzyk ciążowy 4mm ❤️🥹
    24.09 Kropek 0,59mm z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️❤️
    27.09 Kropek ma już 1 cm/ krwiak w macicy
    04.10 Mały człowiek ma już 16,6 mm i ❤️ bije 172/m
    31.10 Badania prenatalne. Ryzyka niskie ❤️❤️❤️❤️
    14.11 wynik Sanco - zdrowy chłopczyk 💙😍💙
    23.02. Usg 3 trymestru 1524 g zdrowego chłopczyka 28t3d
    e88641834f.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 26 października 2022, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jestem po wizycie u endo, dostałam euthyrox na zbicie TSH. Następna wizyta za dwa miesiące, ale też dostałam info, że nie mam się co przejmować prolaktyną. U mnie na wynik mógł mieć wpływ brak snu ostatnio i wyższe TSH, ale patrząc na resztę wyników, cała reszta wygląda ok.
    Testy wszystkie negatywne.
    Czekam na następny cykl. 🤩

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 26 października 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Dziękuje za taki odzew 😭
    Testy owu to żaden wyznacznik, już tu kiedyś pisałam, że mi w miesiącu, gdy zaszłam żaden nie pokazał owu:)
    A co do usg- warto skonsultować, ale pomyśl sobie, że nawet jeśli sprawa się potwierdzi to wiesz z czym działać, a poznanie przeciwnika zwiększa szanse na wygraną ❤️

    Angelika95, ChocoMonster lubią tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 26 października 2022, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę, że 28.10 to dobry czas. :D Jeśli oczywiście Tobie wygodnie. :)

    ChocoMonster, Anett93 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 26 października 2022, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    U mnie podziałane, tak jak lekarz zalecił 3 dni z rzędu 🤭 ale dzisiaj to już było wyzwanie dla nas 😅 na szczęście skończyłam pracę szybciej i syn w przedszkolu więc wykorzystana wolna chata. Mój mąż też ma już dość 😅

    W sumie nawet nie wiem czy owu była bo bóle podbrzusza i jajnika mam cały czas i są podobne do tych co miałam w szpitalu. Oczywiście nie takie mocne, bo są do wytrzymania ale przy wcześniejszych owulkach tak podbrzusze mnie nie bolało non stop. Jutro podgląd i zobaczymy 😊
    Wszystko co mogłam zrobić to zrobiłam 🤭

    Mogę przybić z Tobą piątkę! Miałam wczoraj pik, dzisiaj nie sprawdziłam. Przedwczoraj wieczorem coś tam czułam jajniki, wczoraj bardziej, więc myślałam "dobra, to już", a dzisiaj!!! Ledwo mogę chodzić od 10, nawet siedzieć mi ciężko. Myślę, że to zasługa fertistimu, który biorę drugi cykl :)
    Mieliśmy się starać co 2 dni, ale kurde, my chyba też dzisiaj 3 dzień z rzędu, już Mieliśmy nie działać, ale te jajniki tak bolą, że trzeba 😜

    EwelinaNowa 😊, Beezi lubią tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 26 października 2022, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eniana, na spokojnie czekaj na rozwój wydarzeń i nie zakładaj od razu cp. Rozumiem Twoje obawy, sama miałam cp. U mnie doszło do samoistnego poronienia, wchłonęła się, ale być może dlatego, że mimo upływu tygodni te wartości bety nie były wysokie. A jak było u ciebie?

    Choco, prowadzisz watek bo teraz czas, aby klątwa ciebie dopadła.

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 26 października 2022, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Dziękuję 💚 Tak, wizyta serduszkowe za równy tydzien, będzie równo 7+3. Wiem że trochę smęce, wybaczcie, ale ciężkie jest dla mnie to oczekiwanie, przygniata mnie. Chce wierzyć że będzie dobrze, ale czasem nawarstwia się tyle niepokoju że ciężko myśleć pozytywnie i zdroworozsądkowo. Nie lubię tego, ale taki to czas - nic nie poradzę oprócz pracy nad lękiem z psychoterapeutką.

    Ty w ogóle nie przepraszaj. Ja nie byłam nigdy w ciąży, ale rozumiem Twój strach, zwłaszcza, że jesteś po stracie dzieciątka. Jestem myślami z Tobą, mam nadzieję, że będzie dobrze i że niedługo zobaczysz serduszko <3

    Namisa lubi tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 26 października 2022, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Najlepiej rano z drugiego moczu, gdzieś popołudniu i wieczorem o 22-23 godzinie, jeśli masz możliwość wykonywać 3 razy dziennie. :D

    Z drugiego? Myślałam że z pierwszego. Wiem jedynie że 2h po wypiciu wody

    O ❤️
    Z ❤️
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 26 października 2022, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem wściekła! 🤬 Zapisałam się na ten monitoring w ubiegłym tygodniu. Wizytę miałam mieć jutro, a właśnie dostałam SMS-a, że wizyta odwołana. Nawet nie telefon. Tylko SMS. Wrr... A co lepsze... Wchodzę na kalendarz tego lekarza i wizyta na moją godzinę wciąż aktualna... Także ten... Chyba ktoś stwierdził, że za mało na mojej wizycie zarobi... 😡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2022, 15:40

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 26 października 2022, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Kiedyś brałam suple swansona, są dobrej jakości z tego co pamiętam. :)

    Ja biorę jeszcze resweratrol z ich firmy :)

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
‹‹ 371 372 373 374 375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ