X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ile razy sex w szczęśliwym cyklu?
Odpowiedz

Ile razy sex w szczęśliwym cyklu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zaprogramowana Ekspertka
    Postów: 172 73

    Wysłany: 25 października 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile razy w szczęśliwym cyklu uprawiałyście sex ? Tak jak radzą ginekolodzy co 2 dzień? Czy np. codziennie, albo nawet kilka razy dziennie ? Oczywiście odpowiedzi - wtedy kiedy miałam ochotę nie są dla mnie satysfakcjonujące ;) Chodzi mi o ogólne statystyki i nawet jeśli tak było to przypomnijcie sobie ten szczęśliwy cykl.

    Ja z pierwszy dzieckiem codziennie choć kiedy myślałam że już po dniach płodnych to po 3 dniach znowu spróbowaliśmy i to był chyba ten strzał ;) nieświadomy trochę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2018, 14:57

    02.2014 - Jestem w ciąży (Pierwszy Złoty Strzał)
    11.2014 - Nasz synek :)
    10.2015 - Starania o drugie dziecko
    12.2018 - Kierunek Ośrodek Adopcyjny
    Wiem że gdzieś na Nas czekasz - Znajdziemy Cię....
    >>>Lukas Graham - Love Someone <<<
  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 25 października 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję wejść w zakładkę statystyki - wykresy cykli- zaznaczyć ciąża i masz najlepsze statystyki, nawet z podglądem kiedy i o jakiej porze dnia ktoś działał ;)

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4824 3965

    Wysłany: 25 października 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze 2dni,1dzień przed i w dniu wzrostu temperatury :)

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 25 października 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 18:49

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ