X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ilość pęcherzyków a zastrzyk
Odpowiedz

Ilość pęcherzyków a zastrzyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Joll213 Ekspertka
    Postów: 178 431

    Wysłany: 22 stycznia, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przy ilu pęcherzykach miałyście zastrzyk? Czy któraś zaszła w ciążę mnoga po stymulacji?
    Aktualnie 11dc
    Cykl stymulowany 3-5 Lametta
    Dziś na wizycie u innej ginekolog ( mój na feriach) były 4 pęcherzyki. Dwa na prawym 19 i 16 i na lewym 17 i 14.
    Mój lekarz nie odpisuje. Nie wiem co robić. Brać zastrzyk i ryzykować czy nie.
    Dodatkowo u nas u męża jest słabsze nasienie.
    Czy któraś miała zastrzyk przy takich rozmiarach i ilości? Bardzo proszę eo podzielenie się waszymi historiami.
    Szukam na jutro innego ginekologa co mnie przyjmie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia, 21:27

    Ona 25l
    On 28l
    Pierwsza ciąża , córeczka w niebie.😇

    23.06 ||
    21.02.23 Franek 3130, 54cm 💙

    Kwiecień 2024 lekarz mówi że z męża wynikami nie mamy szans. Zapisuje nas na czerwiec na invitro.

    24.04.24 cud! Dwie kreski 🫣
    25.04. beta 27,89
    27.04 beta 61,34 💙💙



    202302215562.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 678 1171

    Wysłany: 24 stycznia, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam?

    29.01: ⏸️ Witaj, dzieciątko 🥹

    Wynik NIFTY: zdrowy chłopczyk 💙

    USG połówkowe: 05.06 ✨

    preg.png
  • Joll213 Ekspertka
    Postów: 178 431

    Wysłany: 31 stycznia, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    I jak tam?
    Bez zastrzyku było. Testy pokazały owu ok 15 dnia cyklu. Zobaczymy co z tego będzie

    Ona 25l
    On 28l
    Pierwsza ciąża , córeczka w niebie.😇

    23.06 ||
    21.02.23 Franek 3130, 54cm 💙

    Kwiecień 2024 lekarz mówi że z męża wynikami nie mamy szans. Zapisuje nas na czerwiec na invitro.

    24.04.24 cud! Dwie kreski 🫣
    25.04. beta 27,89
    27.04 beta 61,34 💙💙



    202302215562.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ