X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Implantacja?
Odpowiedz

Implantacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 10 sierpnia 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja z pytaniem. W niedzielę wieczorem przy podcieraniu zauważyłam "kurzy " śluz z "żyłkami " krwi był to 6dpo za tydzień we wtorek 17go mam mieć @ a od wczoraj pojawiła się dużo większa niż zawsze ilość białego śluzu gdzie zawsze na tydzień przed @ suchoty. Nie chcę się nakręcać tym bardziej że nie mam jak zrobić testu jestem na urlopie w innym kraju . Sama nie wiem co myśleć, nigdy w życiu czegoś takiego nie miałam.
    Pozdrawiam

  • KasiaCh Autorytet
    Postów: 262 418

    Wysłany: 10 sierpnia 2021, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest to bardzo prawdopodobne i tego Ci życzę 🤗

    Ulka86 lubi tę wiadomość

    2nn3sek2wamkq7kt.png

    Synuś 2007 ❤️
    Wrzesień 2021 💔 6 tc
    🍀11.11.21 szczęśliwa owulacja
    🍀23.11.21 beta 70,2 🍀
    🍀25.11.21 beta 217,7 (210%) 🙏
    🍀30.11.21 beta 2814,0 🙏
    Pierwsze usg 14.12.2021 🙏
    Kolejna wizyta 20.12.21
    Cukrzyca ciążowa ▶️ dieta
  • Kejt88 Autorytet
    Postów: 550 321

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może się udało:) trzymam kciuki, daj znać po urlopie czy test pozytywny :))

    TSH : 7.26 -> 3.97 -> 2.73 :)))) poprawa <jupi>
    Ft3 : 4.17
    Ft4 : 11.70

    <3

    Euthyrox 70
    Pregna Start
    Folik
    Fertistim
  • Margharetka Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Jestem ok4/5 piec dni po owulacji. Dziś miałam plamienia brązowe plamienie. Czy jest możliwe, żeby tak szybko była implantacja ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ