X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne In vitro i naprotechnologia..
Odpowiedz

In vitro i naprotechnologia..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam do przesłuchania, przemyślenia...

    http://www.legnica.fm/index.php/38-fakty-legnica/13450-poznaj-prawde-o-in-vitro-konferencja-w-legnicy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe szczegóły dotyczące in vitro, podstawy medyczne, enetyczne o których często się nie mówi przy in vitro

    ponadto: bardzo ciekawy wykład mgr Mirosławy Szymaniak...na temat interpretacji cyklu..rozpoznawanie okienka cyklu...dnia pik..itp

    no i podstawy moralne

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem pod opieką lekarza naprotechnologa i po pierwszej wizycie jestem zadowolona podejściem do pacjentki. Zajął się mną bardzo dokładnie.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszkowa pomyliłaś troche dział na tego typu tematy jest osobny dział...
    nie obraś się ale w ten sposób wkrada się bałagan :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 04:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybacz ale nie znalazłam...pomyślałam...

  • Isia Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kto próbuje w naprotechnoligi?
    ja konsultuje się u specjalisty naprotechnologa i jestem pełna podziwu (nie tylko dla zajścia w ciążę bo narazie staramy się drugi miesiąc i nic )ale pełni profesjonalizmu takiej osoby, czasem warto równolegle prowadzić takie konsultacje

    ja przez to zostałam dokładnie "przesiana" i udoskonalona że teraz mam taki płodny śluz jakiego w życiu nie miałam, do tego czuje pełne zaangażowanie i (prawie że) kontakt 24h czy przez mail czy telefon

    Groszkowa lubi tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszkowa wrote:
    wybacz ale nie znalazłam...pomyślałam...

    dział się nazywa "starajace się za pomocą medyczną" i tam sa wszystkie tego typu wątki ;)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia wrote:
    a kto próbuje w naprotechnoligi?
    ja konsultuje się u specjalisty naprotechnologa i jestem pełna podziwu (nie tylko dla zajścia w ciążę bo narazie staramy się drugi miesiąc i nic )ale pełni profesjonalizmu takiej osoby, czasem warto równolegle prowadzić takie konsultacje

    ja przez to zostałam dokładnie "przesiana" i udoskonalona że teraz mam taki płodny śluz jakiego w życiu nie miałam, do tego czuje pełne zaangażowanie i (prawie że) kontakt 24h czy przez mail czy telefon

    niestety napro nie wszystkim pomaga bo nie wszystkich moze "naprawić" a często okazuje się ze pary po roku korzystania z napro decyzdują się na pójście do Kliniki Leczenia Niepłodności i tam udaje się już nawet w drugim czy też trzecim cyklu :)
    według mnie dobra metoda dla ludzi cierpliwych majacych dużo czasu :)
    oczywiście zycze powodzenia :)

    Rucia lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ