X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne infekcja po owulacji
Odpowiedz

infekcja po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm w piatek mialam owulacje wywołana pregnylem i potwierdzona monitoringiem.A dziś przy wejściu do pochwy wyszło mi taki wybolwienie,lekko swedzi i pieczę.Mam w domu globulki różne i maści ale denerwuje sie ze ich zastosowanie wpłynie na implantacje itp we wtorek dopiero ide do lekarza...pomocy!

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MI lekarz powiedzial bo sama mialam niedawno ze niestety trzeba to przeleczyc, a na implantacje to moze wplynac ale nie musi. Jednak idz do lekarza niech zadecyduje.

    SunSun lubi tę wiadomość

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhm,kurcze co za pech :-/ narazie smaruje mascia i przemywam tantum rose ..może coś pomoże :-/

    ex2btv738sn49jef.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ