Odpowiedz

Inofem

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Kaajt Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 17 października 2017, 20:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam. Od kilku lat nie mogę zajść w ciąże. Czytałam dużo na temat Inofemu, głównie na tej stronie http://www.inofem.pl/leczenie-nieplodnosci-u-kobiet-z-pcos/
  Czy opisane tutaj rzeczy są prawdą, ponieważ chciałabym zacząć stosować ten suplement diety. Czy mógłby się wypowiedzieć, ktoś kto stosował Inofem dłuższy czas i zauważył poprawę i zaszedł w ciąże mimo wcześniejszych problemów, pcos? Jestem załamana, bo próbowałam już wszystkiego, chyba jedyna nadzieja w Inofemie :(

  Kasia Sołtys
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 17 października 2017, 20:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Piłam inofem 8 miesięcy niestety w ciążę nie zaszłam. Nie zauważyłam też żadnej ''cudownej'' poprawy w czymkolwiek ale na każdą inaczej działa. Dla mnie to tylko droższy suplement nic poza tym. A długo się starasz? Twój mąż robił b. nasienia? Masz owulacje?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego