X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne inozytol
Odpowiedz

inozytol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 8 lutego 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, rozpoczynam ten wątek bo chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o inozytolu. Tu na forum można trochę znaleźć na ten temat, ale rozsiane po różnych wątkach...
    Ja czytając o wspomagaczach starań, natrafiłam właśnie na to cudo. I bardzo ciekawe rzeczy wyczytałam - oprocz wspomagania płodności i leczniczo w PCO, inozytol ma także świetny efekt w leczneniu depresji. A nawet dodawany jest do mleka modyfikowanego dla wcześniaków, podobno wspomaga ich rozwój.
    Tanie to to nie jest, a i opis jest chyba zbyt cudowny żeby był prawdziwy :)
    Chciałam się Was spytać, która stosuje/stosowała Dlaczego? I jakie efekty?

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze dołączę się z pytaniem czy zwykły inositol działa tak jak myo-inositol,który występuje w Inofolicu?

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ