X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Interpretacja wyników ciąża, czy złudzenie?
Odpowiedz

Interpretacja wyników ciąża, czy złudzenie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 26 maja 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem tu nowa, założyłam konto aby znaleźć troche wsparcia i nadziei.
    A więc, mam stwierdzone PCO, od roku staram się o dziecko. Okres nieregularny, hormony szaleją, a co misiąc negatywne testy. Tym razem inaczej. Przez jeden cykl piłam Zioła Ojca Sroki nr 3, okres przyszedł 30 marca, zioła odstawiłam, owulacja wypadła mniej wiecej 15 dnia cyklu (bóle, śluz) kochaliśmy się przed owulacją w trakcie i po. 3 dni po owu, zaczęły boleć jajniki, nie przejęłam się. Miesiączki nie dostałam za to 28 kwietnia zauważyłam śluz podbarwiony brązową krwią, stwierdziłam, że poczekam. Okres nie przyszedł nadal, 22 maja zrobiłam dwatesty ciązowe które pokazały drugą bladą kreske + test owulacyjny,również 2 grube krechy. W sobote zrobiłam badania, wyniki bety hcg : <0,100. Nie wiem już co mam myśleć, czekać czy stwiedzić, że to jednak nie ciąża?
    19 maja byłam u ginekologa, dostałam cyclo-pregynova (kuracja 3 miesięczna) + Inofolic (saszetki) i teraz nie wiem czy zacząc brać tabletki, czy czekać i powtórzyć bete? Wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 18:13

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 26 maja 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz nieregularne cykle, to znaczy, że to może być wszystko.

    Sam śluz + bóle nijak nie potwierdzają owulacji. Mogą znaczyć, że jest czas płodny i organizm się do owulacji zbiera, ale to w żaden sposób nie znaczy, że do tej owulacji dojdzie.

    Zatem tak naprawdę to może być wszystko. Jeśli od 30. marca nie miałaś okresu, a beta jest negatywna, to nie liczyłabym na ciążę.

    Miałaś USG na tej ostatniej wizycie? Co powiedział lekarz na cykl trwający 1,5 miesiąca?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 26 maja 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widział nic, dlatego dostałam cyclo-pregynova, na regulacje. A te pozytywne testy i ujemna beta? Sama nie wiem.

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 26 maja 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywne testy czasem występują przy torbieli.
    Jeśli beta jest negatywna, to ciąży nie ma.

    https://portal.abczdrowie.pl/pytania/pozytywny-test-ciazowy-a-torbiel-na-jajniku

    aszka lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Pozytywne testy czasem występują przy torbieli.
    Jeśli beta jest negatywna, to ciąży nie ma.

    https://portal.abczdrowie.pl/pytania/pozytywny-test-ciazowy-a-torbiel-na-jajniku

    Popieram Viktoria, a usg miałas?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 19:58

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ