X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Interpretacja wyników ktoś podpowie?
Odpowiedz

Interpretacja wyników ktoś podpowie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katiexx Koleżanka
    Postów: 46 18

    Wysłany: 5 lutego 2022, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzon macicy o wymiarach 24x33x
    Echo endometrium o grubości 8mm z widocznym płaszczem wodnym o grubości 3mm
    Jajnik o wymiarach 25x17mm
    Jajnik lewy o wymiarach 31x17 z obszarem echo (-) o wymiarze 17x13 mm
    Zatoka Douglasa wolna
    Podejrzenie zrostów wewnątrz macicznych. Mi ginekolog powiedziała tylko że jest torbiel ale nie dowiedziałam się gdzie co i jak.

    katie
  • Katiexx Koleżanka
    Postów: 46 18

    Wysłany: 5 lutego 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haloooo? Nikt nie pomoże

    katie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2022, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle, ze musisz to skonsultować z lekarzem, jeżeli na wizycie więcej Ci nie posiedział lekarz, to niestety musisz dopytać. Jeżeli masz torbiel to albo się wchłonie do następnego cyklu sama albo trzeba będzie jej pomoc np progesteronem. Wiem, ze dziewczyny bardziej są oblatane z wykresami temp, wynikami krwi i nasienia nizeli z opisem macicy, przynajmniej nie spotkałam się z tym w ciągu 3 lat jak tu jestem, by taka analiza była wykonywana tu na forum.
    Brak płynu w zatoce świadczy o tym, ze albo jesteś ponad tydzień po owulacji bądź dopiero przed, lub w ogóle jej w tym cyklu nie będzie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ