X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IUI

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Funkyfresh Koleżanka
    Postów: 43 39

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Dostałam dziś wyniki krwi przed pierwszą planowaną inseminacją. Wyniki Hbc, Hbs i HBsAg mam dodatnie :/ partner ma wszystkie ujemne. Czy ktoś wie co mogą oznaczac? Jutro będę dzwonić do lekarza, ale zaczynam czytać w internecie i pojawia się strach. Czy ktoś miał takie wyniki ? Macie jakieś podobne doświadczenie ???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2023, 23:56

    31l. 👩‍❤️‍👨 42l.
    ♀️:
    AMH 1,1
    TSH 4,8->1,6
    HbsAg ✔️
    Pozostałe w normie
    ♂️ :
    Zabieg żylaków 05.2022
    Prawidłowa bud. Plem.2%
    Wiązanie z kwasem hial. 0% -->23%
    Pozostałe ok
  • Clausix Autorytet
    Postów: 5265 3167

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Funkyfresh wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Dostałam dziś wyniki krwi przed pierwszą planowaną inseminacją. Wyniki Hbc, Hbs i HBsAg mam dodatnie :/ partner ma wszystkie ujemne. Czy ktoś wie co mogą oznaczac? Jutro będę dzwonić do lekarza, ale zaczynam czytać w internecie i pojawia się strach. Czy ktoś miał takie wyniki ? Macie jakieś podobne doświadczenie ???

    Te wyniki oznaczają zakażenie wirusowym zapaleniem wątroby typu B (potocznie żółtaczka). Skontaktuj się z lekarzem 😉

    Funkyfresh lubi tę wiadomość

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1444 1939

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Funkyfresh wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Dostałam dziś wyniki krwi przed pierwszą planowaną inseminacją. Wyniki Hbc, Hbs i HBsAg mam dodatnie :/ partner ma wszystkie ujemne. Czy ktoś wie co mogą oznaczac? Jutro będę dzwonić do lekarza, ale zaczynam czytać w internecie i pojawia się strach. Czy ktoś miał takie wyniki ? Macie jakieś podobne doświadczenie ???
    Hej.
    Ja mam Hbs dodatni od dzieciństwa. Potrzebujesz dalszej diagnostyki, bo ten wirus niszczy wątrobę :(

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
  • Funkyfresh Koleżanka
    Postów: 43 39

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie u hepatologa. Wysłała mnie na badanie HCV ilościowe żeby określić co z leczeniem. Inseminacja w tym cyklu odwołana :(

    31l. 👩‍❤️‍👨 42l.
    ♀️:
    AMH 1,1
    TSH 4,8->1,6
    HbsAg ✔️
    Pozostałe w normie
    ♂️ :
    Zabieg żylaków 05.2022
    Prawidłowa bud. Plem.2%
    Wiązanie z kwasem hial. 0% -->23%
    Pozostałe ok
  • Funkyfresh Koleżanka
    Postów: 43 39

    Wysłany: 21 stycznia 2023, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Hej.
    Ja mam Hbs dodatni od dzieciństwa. Potrzebujesz dalszej diagnostyki, bo ten wirus niszczy wątrobę :(

    Po jakim czasie dowiedziałaś się że masz antygen Hbs ? Czy to się leczy? Można przeciwdziałać uszkodzeniu wątroby ?

    Ja prawdopodobnie jestem nosicielem wirusa również od dziecka, po narodzinach miałam stwierdzona żółtaczkę, mama pamięta że byłam dłużej w szpitalu, ale mówili że to fizjologiczna.

    W 2017r. Jak robiłam sobie sama badania krwi to bilirubine miałam lekko ponad norma, i wtedy tylko lekarz internista zapytał się mnie, czy ktoś kiedyś zwracał mi uwagę, że mam przebarwione białka oczu 🙄🙄🙄. Ale dalszej diagnozy nie zaproponował 🤷🤷.

    Dziś zadzwonię do kliniki że diagnozę będę mieć dopiero za tydzień, więc muszę odwołać inseminację. Jestem ciekawa czy mogę ten cykl stymulować, czy też nie ma sensu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2023, 05:56

    31l. 👩‍❤️‍👨 42l.
    ♀️:
    AMH 1,1
    TSH 4,8->1,6
    HbsAg ✔️
    Pozostałe w normie
    ♂️ :
    Zabieg żylaków 05.2022
    Prawidłowa bud. Plem.2%
    Wiązanie z kwasem hial. 0% -->23%
    Pozostałe ok
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1444 1939

    Wysłany: 21 stycznia 2023, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Funkyfresh wrote:
    Po jakim czasie dowiedziałaś się że masz antygen Hbs ? Czy to się leczy? Można przeciwdziałać uszkodzeniu wątroby ?

    Ja prawdopodobnie jestem nosicielem wirusa również od dziecka, po narodzinach miałam stwierdzona żółtaczkę, mama pamięta że byłam dłużej w szpitalu, ale mówili że to fizjologiczna.

    W 2017r. Jak robiłam sobie sama badania krwi to bilirubine miałam lekko ponad norma, i wtedy tylko lekarz internista zapytał się mnie, czy ktoś kiedyś zwracał mi uwagę, że mam przebarwione białka oczu 🙄🙄🙄. Ale dalszej diagnozy nie zaproponował 🤷🤷.

    Dziś zadzwonię do kliniki że diagnozę będę mieć dopiero za tydzień, więc muszę odwołać inseminację. Jestem ciekawa czy mogę ten cykl stymulować, czy też nie ma sensu :(
    Ja to mam od dziecka, leczyć się zaczęłam 9 lat temu.
    Biorę leki (jedna tabletke na dzień) i nie pamiętam nawet, że jestem chora. Zero skutków ubocznych, o dziecko się staramy, miałam nawet IUI.
    Musisz już iść do lekarza i on będzie wiedział co robić.

    Funkyfresh lubi tę wiadomość

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ