X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne IVF/ICSI Grudzień 2021
Odpowiedz

IVF/ICSI Grudzień 2021

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Limonka8 Autorytet
    Postów: 624 583

    Wysłany: 17 listopada 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam założyć ten temat, żebyśmy mogły wspierać się będąc na podobnym etapie :) zapraszam do dołączenia.
    Dla mnie grudniowe podejście do in vitro to pierwsza próba. Głównie ze względu na czynnik męski (ciężka oligospermia), przy okazji wyszły u mnie problemy immunologiczne. Do ICSI podchodzimy w Gamecie w Rzgowie.

    🙎‍♀️ 32 🧔 35 | Gameta Rzgów
    🏥 2xoperacja usunięcia mięśniaków (2017 i 2020)
    🙎‍♀️ Immunologia: ANA 1:320, cytokiny: IL2 - 1200 😱 TNF ALFA 2100 👉 Encorton, Fraxiparina, Acard
    🧔 oligospermia (ciężka) <1 mln/próba, morfologia 0-1%, żylaki powrózka nasiennego IIst.
    IVF-ICSI-IMSI - 11.2021 🎅 6.12.2021 punkcja - 7❄️
    31.01.2022 FET 4AA 7dpt beta 71,2 | 9dpt 191,2 | 11dpt 469 | 14dpt 2214 | 25.02.2022 mamy <3
    19.04.2022 Sanco - zdrowy chłopiec 💙
    17.08.2022 1815 g 31.08 2450 g 28.09 3100 g
    03.10.2022 Oliwier jest z nami ❤️ 3050 g. 53 cm, 10/10
  • Dag Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja w grudniu podeszłam do transferu na cyklu sztucznym, 5 dniowej blastocysty 5.1.1. Niestety serce słabo biło, w 7tc powstał krwiak, w 8tc stwierdzono że nie widać akcji serca, a rozwój zatrzymał się na 6tc.
    Łyżeczkowanie na szczęście nie było potrzebne. Podejdę do transferu kolejny raz, gdy będę mogła.

    Kiedy podchodzisz do transferu Limonka?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ