X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne JAGODY GOJI
Odpowiedz

JAGODY GOJI

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My lubimy te jagody :) moze w jogurcie naturalnym :)?

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:44

  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 15 lipca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nawet nie wiedziałam, że mają jakiś wpływ na płodność. Smak dość dziwny ale pasuje jako wkład do owsianki na śniadanie. Testujemy często dziwne "dodatki" szczególnie te z półek "eko".
    Przykładowo od ok. 2 lat nie używam już cukru a przerzuciliśmy się na stewię - słodziki na bazie naturalnej roślinki bez kalorii i chemii jak w zwykłych na aspartamie. Ważne tylko, żeby kupować te lepszej jakości bo w marketach często są słodziki jedynie z dodatkiem stewii, żeby w nazwie mogła się znaleźć jako chwyt marketingowy.

    Nona lubi tę wiadomość

  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 15 lipca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goji są dobre na wiele rzeczy, jadłam dłuższy czas ale z tego co pamiętam można zjeść max ok 70 jagód dziennie. Nawet dosypywałam do zielonej herbaty :).
    Drogie są, ale cóż ;). Najgorsze, że musiałam wyrzucić część jagód (nie pamiętam, jakiej były firmy) bo były zakażone larwami ciem ;[ (płatki owsiane też wywaliłam ostatnio z tego powodu)

    Nona lubi tę wiadomość

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:44

    Miu95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona - kupujemy przez internet :) i zjadamy je bez niczego :)

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:44

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 15 lipca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio kupiłam w rossmanie, 19 zł za 150 gram, a normalnie jest 90 zl za kg, czyli to taniej..
    ale nie wiedziałam nic o takim ich działaniu

    Nona lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:44

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ