Forum Starając się - ogólne jak ocenic stan szyjki macicy?
Odpowiedz

jak ocenic stan szyjki macicy?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia m Koleżanka

Wysłany: 23 lutego 2014, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam chyba w tym momencie nisko bo z latwoscia ja dotykam, ale zamknieta i twarda czy taka jest przed okresem? czy jesli doszlo do zaplodnienia taka powinna byc czy nie? nie umiem sie w tym polapac , piszcie prosze:)

kasia :)
  • minago Znajoma

Wysłany: 23 lutego 2014, 13:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym pomóc, ale tego też nie potrafię, ja mierzę temp i badam śluz, Szyjka jest dla mnie nie do ogarnięcia :)

Anhe lubi tę wiadomość

Rób to, co kochasz, a nie kochaj tego, co robisz!
  • kasia m Koleżanka

Wysłany: 23 lutego 2014, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    na początku cyklu szyjka jest nisko zamknięta i twarda sucha , gdy zbliżają się dni płodne unosi się otwiera mięknie i wilgotnieje, w okresie jajeczkowania jest wysoko otwarta miękka mokra po jajeczkowaniu nisko zamknięta twarda i sucha taka jak na początku cyklu .
    W ciąży powinna być twarda zamknięta i nisko chyba nie jestem tego pewna[/QUOTE

dziekuje za odpo :)

Landryneczka lubi tę wiadomość

kasia :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego