X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak przygotować się do transferu
Odpowiedz

Jak przygotować się do transferu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulaa690 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 sierpnia, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jestem świeżo po punkcji. Z racji mojego AMH lekarz zalecił transfer w kolejnym cyklu. Wizytę na której dowiem się co i jak mam dopiero za tydzień, a w mojej głowie milion myśli. Podpowiedzcie jak będzie wyglądała stymulacja endometrium, bo o tym wspomniała pani doktor po punkcji (czas urlopowy, więc punkcję robil mi ktoś inny i takie zdawcze odpowiedzi dostałam). Ja wiem, że jest wiele różnych czynników, ale po tym wszystkim planuje też wakacje i nie chciałabym ich odwoływać z racji kolejnych ciągłych monitoringów i zastrzyków. Niby teraz tylko tabletkami mam się stymulować, ale jesteście w stanie opisać swoje przygotowania do transferu z mrożonych zarodków?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia, 19:36

  • Moli Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 sierpnia, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, do transferu podchodziłam w 2020 roku i z tego co pamiętam, to po wywołanej miesiączce brałam tabletki z estradiolem, żeby uzyskać endometrium odpowiedniej grubości. Co jakiś czas musiałam przychodzić na USG by zbadać grubość endometrium, a wizyty były ustalane na podstawie wzrostu. Gdy już grubość była odpowiednia to był umówiony termin na transfer, po którym musiałam brać luteinę. Wydaje mi się też, że przed transferem robiłam badania krwii czy wszystko jest w porządku i nic ciąży nie zaszkodzi, ale u mnie to było też spowodowane tym, że tuż przed punkcją złapałam cytomegalię.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ