Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 30 listopada   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak przygotować się do transferu
Odpowiedz

Jak przygotować się do transferu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulaa690 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 sierpnia, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jestem świeżo po punkcji. Z racji mojego AMH lekarz zalecił transfer w kolejnym cyklu. Wizytę na której dowiem się co i jak mam dopiero za tydzień, a w mojej głowie milion myśli. Podpowiedzcie jak będzie wyglądała stymulacja endometrium, bo o tym wspomniała pani doktor po punkcji (czas urlopowy, więc punkcję robil mi ktoś inny i takie zdawcze odpowiedzi dostałam). Ja wiem, że jest wiele różnych czynników, ale po tym wszystkim planuje też wakacje i nie chciałabym ich odwoływać z racji kolejnych ciągłych monitoringów i zastrzyków. Niby teraz tylko tabletkami mam się stymulować, ale jesteście w stanie opisać swoje przygotowania do transferu z mrożonych zarodków?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia, 19:36

  • Moli Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 sierpnia, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, do transferu podchodziłam w 2020 roku i z tego co pamiętam, to po wywołanej miesiączce brałam tabletki z estradiolem, żeby uzyskać endometrium odpowiedniej grubości. Co jakiś czas musiałam przychodzić na USG by zbadać grubość endometrium, a wizyty były ustalane na podstawie wzrostu. Gdy już grubość była odpowiednia to był umówiony termin na transfer, po którym musiałam brać luteinę. Wydaje mi się też, że przed transferem robiłam badania krwii czy wszystko jest w porządku i nic ciąży nie zaszkodzi, ale u mnie to było też spowodowane tym, że tuż przed punkcją złapałam cytomegalię.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ