X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne jakas anomalia?
Odpowiedz

jakas anomalia?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b3fb1a16285179ba33329521d97d67e9.png

    zrobiłam dzis rano test ciążowy z czystej ciekawosci , bo przecież w moim przypadku przy takim wykresie to niemozliwa jest ciąża i wyszła blada kreska - bardzo blada ale od razu, pewnie to jakas torbiel czy cos:((

    kita lubi tę wiadomość

  • Niecierpliwa Pola Ekspertka
    Postów: 418 67

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana zrób BHCG. Widziałam już wykresy na których w ogóle nie wyznaczyło owulacji, a ciąża była. Test z krwi wszystko wyjaśni. Jeśli wyjdzie negatywny to może warto pójść do lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 12:01

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu anomalia :)
    Jedz na bete to się przekonasz Niecierpliwa Pola ma racje :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam jeszcze jeden i znow bladzioch albo mam testy do dup... albo naprawde cos sie dzieje , kazalam mężowi kupic innej firmy w patece bo te co mam to z allegro

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób z apteki :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katdud a masz pempino?one nie raz sie mylą te z allegro.Niech mąż kupi dwa różniej firmy..Kciukam .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test z krwi !! Szkoda kasy na bladziochy i złudne nadziej ;) a krew wszystko wyjaśni! Trzymam kciuki. Wykresem się nie sugeruj! Nie raz wychodzą na nich bujdy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura Ci spada, wiec to raczej niemozliwe zeby byla ciaza, ewentualnie zrobic test z krwi, chociaz przy takiej tempce to raczej biochemiczna albo inna.

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czemu nie za testowałaś?

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test zrobiłam jeden z apteki firma alpha med i jeden z allegro, na pierwszym cos widac ale bardzo bladego drugi chyba calkowicie czysty, wiec jednak to jakas pomyłka, tak jak myslałam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ