X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jaki macie sluz w owulacje?
Odpowiedz

Jaki macie sluz w owulacje?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaki macie sluz w owulacje i dzien przed?
    Bo u mnie to wyglada tak ze przed owulka mam wodnisty a potem rozciagliwy sluz jak bialko jaja a w okolicach owulacji jest sucho albo jest juz sluz kremowy. W takich warunkach to chyba zaden plemnik sie nie przepchnie:/

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam to samo, zaraz po owulacji robi sie kremowy, to znaczy że owulacja była dzień wcześniej.
    tak mi lekarz powiedział..... jak poszłam do niego rano i wtedy to po nocy pojawił się kremowy

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi sie kremowy pojawia juz przed owulacja a przynajmniej nie mam rozciagliwego.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Dziewczyny jaki macie sluz w owulacje i dzien przed?
    Bo u mnie to wyglada tak ze przed owulka mam wodnisty a potem rozciagliwy sluz jak bialko jaja a w okolicach owulacji jest sucho albo jest juz sluz kremowy. W takich warunkach to chyba zaden plemnik sie nie przepchnie:/

    A na jakiej podstawie stwierdzasz że owulkę masz wtedy kiedy pojawia Ci się śluz kremowy a nie wtedy kiedy śluz jest najlepszej jakości czyli podobny do białka jaja kurzego?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    A na jakiej podstawie stwierdzasz że owulkę masz wtedy kiedy pojawia Ci się śluz kremowy a nie wtedy kiedy śluz jest najlepszej jakości czyli podobny do białka jaja kurzego?

    Po temperaturze. Poza tym bylam na usg w ostatni dzien kiedy mialam taki sluz mniej wiecej rozciagliwy i jeszcze nie bylo owulki. Lekarka powiedziala ze bedzie albo nastepnego dnia albo za dwa a nastepnego dnia juz wlasnie sluzu nie mialam :/

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Po temperaturze. Poza tym bylam na usg w ostatni dzien kiedy mialam taki sluz mniej wiecej rozciagliwy i jeszcze nie bylo owulki. Lekarka powiedziala ze bedzie albo nastepnego dnia albo za dwa a nastepnego dnia juz wlasnie sluzu nie mialam :/

    Co do temperatury to może wzrosnąć od 3-4 dni przed owulacja do 4 dni po owulacji to zależy od organizmu jak szybko zareaguje na progesteron. Śluz najbardziej płodny występuje najbliżej owulacji ale nie akurat w jej dzień a w śluzie najlepszej jakości plemniki mogą przeżyć kilka dni i czekać na owulację.
    Samego dnia jajeczkowania nie da się stwierdzić możemy tylko określić dni najbardziej płodne na podstawie obserwacji śluzu, szyjki, mierzenia temp.
    Określić dzień owulki można najlepiej przez monitoring.
    Myślę że nie masz się czym martwić bo jeżeli owulka występuje u Ciebie do dwóch dni po śluzie płodnym to plemniki czekaj na jajeczko. Gorzej by było jakbyś w ogóle śluzu płodnego nie miała ale najważniejsze że on występuje.

    zAgatka, Fidelissa lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w tym cyklu praktycznie nie miałam płodnego śluzu. Zauważyłam jakieś cienkie nitki przeźroczystego śluzu na papierze. W zeszłym cyklu było go zdecydowanie więcej. w tym brałam wiesiołek i siemię i jak się okazuje jest dużo gorzej. Nic z tego wszystkiego nie rozumiem. Dziś wyczytałam, że problemy z zajściem w ciążę mogą być spowodowane zbyt małą ilością śluzu płodnego.
    beznadziejne to wszystko

    Maracuja
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to kwestia leków, ale w tym miesiącu szok, ilości takie, że 4 wkładki dziennie schodziły. Dosłownie się ze mnie lało, książkowej jakości.
    Zwykle mam go dużo i jest "dobry", ale teraz to już był przepraszam za porównanie - istny wodospad.

    48f411ed51.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unlike to dobrze. Lepiej mieć za dużo niż za mało. Tak mi się przynajmniej wydaje. Jeśli śluzu jest dużo i ma dobrą konsystencję to masz znacznie większe szanse na zapłodnienie więc trzymam kciuki:)

    Unlike, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Maracuja
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam to samo w tym cyklu co KotkaPSotka!!!! w dniu w ktorym dosałam pregnyl zauważyłam u Siebie kremowy śluz....nie gęsty, raczej wodnisty ale o mlecznym zabarwieniu....
    owu własciwie nie wiem czy była, czy będzie czy co,....
    wg lekarza i zastrzyku powinna być wczoraj ale ten kremowy śluz.....ehhhh

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam 7 dni sluz plodny, 5 dni wychodzi mi pozytywny test owulacyjny. a temperatura nie rosnie i ovu pokazuje dni plodne a krechy nie stawia..gin wczoraj mowila ze jeden pecherzyk mam za maly, drugi ma nierowny kształt, moze się zapadl a moze pekl i jest cialko zolte... od tego moze glowa mnie boli sluz mam dzisiaj gesty ale rozciagliwy i nie wiem co myslec

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    A czy śluz może być jednocześnie wodnisty i kremowy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2014, 18:25

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być albo wodnisty labo kremowy. Częściej zdarza się, że kremowy jest rozciągliwy i ciężko wybrać który to :P

    Tova33 lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • mariooola3 Debiutantka
    Postów: 14 11

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kremowy już któryś dzień z kolei, dzisiaj jest go wyjątkowo dużo....ale tepmeratura słabiutko, przynajmniej tak mi się wydaję, że szału nie ma:(

    mariooola3
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dziewczyny (tzn. jedna:P ) nie mówcie, że macie mało śluzu jak go widać na papierze!!! Ja żeby się do mojego dokopać, to muszę grzebać jak górnik w kopalni :/ Więc błagam was, trochę obiektywizmu..Mam nonstop kremowy, czasem raz uda mi się znaleźć odrobinę rozciągliwego, często z krwią.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 20 lutego 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie owulacja powinna być za tydzień w piątek. Dzisiaj mam dosyć rozciągliwy śluz ale taki trochę mleczno żółty. Boli mnie lewy jajnik. Test owulacyjny negatywny. O co chodzi?

    km5s8ribzosjb8kh.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ