X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jakie badania wykonać
Odpowiedz

Jakie badania wykonać

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nowa.. Koleżanka
    Postów: 57 18

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich bardzo serdecznie i życzę miłego świętowania 🐣🐇
    Drogie staraczki, z racji tego, że dzisiaj odwiedziła mnie baaaardzo niechciana miesiączka, postanowiłam wykonać badania hormonalne w najbliższych dniach, a że kompletnie nie wiem co do czego to bardzo prosiłabym o podpowiedź jakie badania i kiedy powinno się wykonać . Jestem z natury panikarą i strasznie się nakręcam, że na pewno wszystko wyjdzie za wysokie, albo za niskie , że na pewno moje marzenia o dzidziusiu są nie realne . Czy któraś z was może trochę mi przybliżyć, co mnie czeka w razie za kiepskich wyników ? Jak to się leczy , czy to się leczy, ile się to leczy . Tak naprawdę jestem przerażona każdymi wynikami badań i uwierzcie mi, że każdy wynik który nie znajduje się normie doprowadza mnie do ogromnego stresu , szukania w internecie co teraz ze mną będzie itd itp więc chciałabym tego uniknąć i tylko i wyłącznie skupić się na waszych radach i doświadczeniach .
    Póki co mam od 4 lat zdiagnozowana " inne postaci niedoczynność tarczycy" spowodowane niskim FT4 , TSh i FT3 w normie . Od tamtego czasu przyjmuje eutyrox 25 i hormony tarczycy utrzymują się w normie .
    Żałuję, że od początku dałam się wciągnąć z tabletki hormonalne, u mojej siostry podobny przypadek udało się unormować przyjmowaniem jodu .
    Dlatego bardzo proszę was o wskazówki, abym przy wizycie u ginekologa chociaż trochę miala świadomość czy np dany lek jest koniecznością, czy są możliwe jakieś inne sposoby, aby poprawić parametry .

    Z góry bardzo dziękuję każdej z osobna za cenne wskazówki 💚

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ