Forum Starając się - ogólne Jakie kosmetyki i środki czystości polecacie?
Odpowiedz

Jakie kosmetyki i środki czystości polecacie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia DRP Przyjaciółka

Wysłany: 30 kwietnia 2019, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście dla starających się przyszłych mam? Chodzi mi o kosmetyki bez tych wszystkich dodatków syfiastych

Możecie coś polecić?

• Vienne Koleżanka

Wysłany: 8 kwietnia, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś czas temu nauczyłam się czytać składy kosmetyków, polecam każdemu bo nie jest to takie trudne i przynajmniej mozna odsiac kosmetyki wartościowe od tych o kiepskim składzie. I dziwo bardzo czesto droższe oraz mocno reklamowane kosmetyki nie są lepsze od tych tańszych.
    Kilka dobrych składowo firm
    Ecolab
    Organique
    Clochee
    Cztery Szpaki - polecam tutaj szczególnie ich peelingi bo zapachy mają boskie.

Naturalne środki czystości ma natomiast polska firma Yope, szkoda tylko ,ze jest tak trudno dostepna stacjonarnie. Można dostac miedzy innymi w Darmarsklep https://darmarsklep.pl

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia, 09:42

• Anuśla Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vienne wrote:
    Jakiś czas temu nauczyłam się czytać składy kosmetyków, polecam każdemu bo nie jest to takie trudne i przynajmniej mozna odsiac kosmetyki wartościowe od tych o kiepskim składzie. I dziwo bardzo czesto droższe oraz mocno reklamowane kosmetyki nie są lepsze od tych tańszych.
    Kilka dobrych składowo firm
    Ecolab
    Organique
    Clochee
    Cztery Szpaki - polecam tutaj szczególnie ich peelingi bo zapachy mają boskie.

Naturalne środki czystości ma natomiast polska firma Yope, szkoda tylko ,ze jest tak trudno dostepna stacjonarnie.
    Czesc. A o jakich konkretnie produktach Ecolab mowisz? Oni maja swietne środki czystosci, ale zawsze wlasnie wydawalo mi sie, ze to czysta chemia.

Starania od sierpnia 2016. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zanizone bialko s 60%.
    Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    "Nie bój się, tylko wierz."
    c55f43r81cba3es9.png
  • Tajka Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim środkiem czystości (do łazienki)jest ocet z wodą:)

Siskaa lubi tę wiadomość

30 lat. starania od 07.2019. (pierwsze dziecko)/cykl 25-26 dni, owulacje ok 11-12 dc

Hashimoto

05.2020 klinika Gameta
    06.2020 sonohsg (drożne)
    Obecnie cykle stymulowane
  • Kasiastaraczka Ekspertka

Wysłany: 14 kwietnia, 23:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez stawiam na naturalne czyszczenie domu : soda, ocet, woda utleniona, olejki. Polecam stronę zielony zagonek :)

Starania-11 cykl

ja '88 + on '87
    Ja:
    11.2009r. Wyłuszczenie torbieli jajnika prawego
    wynik badania hist.pat.: Cystis endometrialis-picea ovarii dextri
    2014r zaburzenia miesiączkowania
    miesiączka unormowała się na początku 2017 r.
    kolejne problemy z miesiączką- początek 2020r.
    badania 03-2020r. 5dc:
    estradiol 41,10 (19,5-144,2)
    fsh 6,85 (2,5-10,2)
    prolaktyna 28,1 (2,8-29,3)
    amh 2,7 (0,71-7,59)

03.2020 usg narządu rodnego(5 dc):
    endometrium 4,8 mm

co biorę?
    Now foods:
    Methyl Folate 1000mcg
    Mega D3 & MK-7 5000IU
    DHA-500/EPA-250

On:
    brak zrobionych badań nasienia
    co bierze?
    NOW Foods Men’s Extreme Sports Multi
    Zioła o.Sroki
    Olej z wiesiolka do owu

zajadamy:
    kiełki, czarnuszka, pyłek pszczeli
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.