X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jakie mogę brać suplementy wspomagające?
Odpowiedz

Jakie mogę brać suplementy wspomagające?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sagasigrun Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Jakie mogę brać suplementy aby wspomóc sobie zajście w ciążę?

    W naszym wypadku wszystkie badania są w porządku, mamy tzw. niepłodność małżeńską. Zarówno moje jak i męża badania są w normie.

    Teraz biorę kwas foliowy, Oeparol i piję olej lniany. Co mogę jeszcze brać?

    Oczywiście staram się odżywiać zdrowo, jeść dużo warzyw itp.

    Staramy się 12 długich lat...
    Starania z OF od sierpniowego cyklu 2017

    1827e1c62a226bdb038b241abe9abfae.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy jaki kwas foliowy bierzesz. Na wszelki wypadek lepiej brać ten metylowany czyli np.Femibion 0
    Można brać też Wit.D3+K2 w tabletkach lub w kroplach, do tego witaminy z grupy B (B12 i B6) oraz wit.E żeby było dobre endometrium.
    Ja biorę jeszcze Acard, który wspomaga zagnieżdżanie, ale lepiej zapytaj lekarza czy możesz, bo on rozrzedza krew. Najlepiej go brać od owulacji aż do ewentualnej @. Czytam że wielu osobom pomógł
    Miałaś może badana drożność jajowodów?

  • Sagasigrun Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wszystko u mnie jest OK. 5 lat temu miałam usuwaną torbiel na lewym jajniku, bo leki nie dawały sobie z nią rady. Teraz, jak stwierdził lekarz, jajniki mam czyste i wszystkie badania na odpowiednim poziomie.

    Staramy się 12 długich lat...
    Starania z OF od sierpniowego cyklu 2017

    1827e1c62a226bdb038b241abe9abfae.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej,wtrace się, ile masz lat?,pytam się bo to strasznie dlugo bez diagnozy i metody działań.
    Jak cos to mogę polecic bardzo sprawdzona specjalistkę od mega trudnych przpadków.

  • Sagasigrun Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi77 wrote:
    Ojej,wtrace się, ile masz lat?,pytam się bo to strasznie dlugo bez diagnozy i metody działań.
    Jak cos to mogę polecic bardzo sprawdzona specjalistkę od mega trudnych przpadków.

    34 lata, mąż 41. Ale to trochę wina leży po naszej stronie, bo nie jesteśmy pod stałą opieką lekarza - teraz mieliśmy 5 letnią przerwę, bo ja psychicznie nie dawałam rady... a z drugiej strony finansowo nie mogę sobie na wiele pozwolić :(

    Staramy się 12 długich lat...
    Starania z OF od sierpniowego cyklu 2017

    1827e1c62a226bdb038b241abe9abfae.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ