X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jęczmień zielony zamiast witamin w tabletkach???
Odpowiedz

Jęczmień zielony zamiast witamin w tabletkach???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Czy któraś z Was stosuje młody jęczmień zielony? Czytam o nim, że ma bardzo dużo witamin i czasami pomaga nawet schudnąć. Opinie oczywiście są podzielone. Zastanawia mnie czy mogę zstąpić te wszystkie witaminy w tabsach na tylko ten jęczmień :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chętnie się coś dowiem na ten temat :)

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś na forum coś jest u zielarek ale jest tam tak dużo wpisów, że ciężko to tam ogarnąć. A mi chodzi dokładnie o jęczmień. Mam nadzieję, że ktoś odpisze :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo, że co natura dała jest lepsze niż sztuczna chemia, czytałam o nim przed chwilą, bo dopiero teraz pierwszy raz się z tym spotkałam jako jakiś suplement diety. Może i jest lepszy od tabletek. Zawsze można sobie to jakoś przeliczyć co daje Ci więcej witamin. masz skład na opakowaniu leku i w necie możesz sobie doczytać co dokładnie i w jakich ilościach zawiera ten zielony jęczmień .

  • KingaK89 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasami stosuje młody zielony jęczmień. Jest on dobry dla cukrzyków, ponieważ może być alternatywą dla lekarstw przepełnionych chemią. Pomaga on w obniżeniu cukru i cholesterolu we krwi.Ponadto zawarty w nim błonnik pozytywnie wpływa na prace układy pokarmowego. Na pewno jeżeli go zaczniecie brać to wam nie zaszkodzi, ja go stosuję i czuje się dobrze. Więcej o nim możecie poczytać tutaj: http://sprobuj.to/super-foods/146-mlody-zielony-jeczmien-cena.html Ja także kupuje jęczmień z tego sklepu, mają dobrą cenę i jakość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 16:26

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ