X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne JEŚLI MYŚLISZ,ŻE JESTEŚ W CIĄŻY - NAPISZ DO NAS!
Odpowiedz

JEŚLI MYŚLISZ,ŻE JESTEŚ W CIĄŻY - NAPISZ DO NAS!

Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewasz, że jesteś w ciąży?
    Masz nietypowe objawy (wyskoczył Ci pryszcz, czujesz się senna, boli Cię cycek)?
    Spóźnia Ci się okres?
    Masz podejrzany wykres?

    Napisz do nas! Gwarantujemy profesjonalne porady z udziałem kobiet, które przez to przeszły!

    lauda., Vuko, miszkaaa, Mordeczka, emilanka, Yousee, 100krotka:), ara, tygrys73, Lianna, Adelo, Basik122, Summerka, Maialen, Ania1986, anja83, Izoleccc, zwei_kresken, vincaminor, NjakNati, mana, sylwiaśta159, Fedra, kapturnica, Eva82, Eklerka, Paulette, Asiak, Dżejzi, Maczek, Tova33, Landryneczka, Morwa, tomania2806, Ewa99, Toxey, odrobinacheci, emilkaaa, zAgatka, Lanusia93, redmann, Blondik, Shibuya, Flakonik, momo1009, Amelia San, Zajsonek, przyszła mama:), myshka84, miluszka, Vesper, kr0pka, paprota, aleala, jeju, Angela B-D, agni lubią tę wiadomość

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 <3

    Edit:
    Nie wiesz kiedy testować?
    Nie wiesz kiedy biec na betę?
    Nie wiesz jak zinterpretować cień-cienia drugiej kreski na teście, który pojawił się po X godzinach?

    Pisz śmiało. Po co zakładać kolejny wątek - napisz do nas!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 17:53

    mar, Basik122, Ania1986, zwei_kresken, vincaminor, NjakNati, mana, sylwiaśta159, Fedra, kapturnica, Eklerka, Dżejzi, Maczek, Landryneczka, tomania2806, Lanusia93, redmann, Blondik, Shibuya, Amelia San, Zajsonek, gabi544, Vesper, jeju, agni, Izoleccc lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie cennik? zawsze pod taką reklamą są rozpisane ceny usług :P

    majamia, Amelia San, Zajsonek, jeju lubią tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D hihi

    jeju lubi tę wiadomość

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry temat!


    :D

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działamy non - profit :)
    Cel działalności - zmniejszenie zaśmiecania forum kolejnymi wątkami typu "czy jestem w ciąży? " tutaj gwarantujemy dyskrecję i nie nasmiewamy się z użytkowniczek.

    monika_89, Basik122, Summerka, mana, Fedra, aisa, Maczek, Toxey, Lanusia93, Amelia San, Zajsonek lubią tę wiadomość

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAR TY MOJA WYBAWICIELKO !!! LUBIĘ LUBIĘ LUBIĘ <3 Już czuję że jestem w cionszyy :)

    tygrys73, Mama_Ali lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och mar uprzedziłaś mnie, już miałam zakładać wątek, bo potrzebuję porady! do rzeczy: cykl bezowu, brak <3 w okresie płodnym (po co okres płodny skoro nie ma jajek :P) - czy mimo powyższych jest szansa, że mogę być w cionży?
    aaa zapomniałam dodać, że dziś przyszła @ - nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale wolę powiedzieć o wszystkich obserwacjach :P

    Summerka, mana lubią tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle,ze tym razem mar nie zalozyla tego watku dla jaj, tylko dlatego,ze wszystkie mamy dosc tego,ze ciagle zaklada sie nowe watki z tymi samymi pytaniami. Dzieki temu watkowi jest szansa,ze forum bedzie mniej zasmiecane,ale jak wszyscy od poczatku beda tu kpic, to obawiam sie,ze ten watek bedzie tylko kolejnym smieciuchem, bo kazda nowa bedzie sie bala o cos zapytac, z obawy przed kpinami >.<
    Prosze autorke o poprawienie, jesli sie myle :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 18:15

    mar, Lianna, monika_89, Maialen, anja83, hipisiątko, Fedra, Toxey, zAgatka, Marietta lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar na administratora!!
    Do rzeczy- niech tu laski zadają odwieczne pytanie, czy jestem w cionszy.
    Będzie taki miły śmietnik. no bosko :)

    Mama_Ali lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ara wrote:
    och mar uprzedziłaś mnie, już miałam zakładać wątek, bo potrzebuję porady! do rzeczy: cykl bezowu, brak <3 w okresie płodnym (po co okres płodny skoro nie ma jajek :P) - czy mimo powyższych jest szansa, że mogę być w cionży?
    aaa zapomniałam dodać, że dziś przyszła @ - nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale wolę powiedzieć o wszystkich obserwacjach :P
    Do pełnej analizy Twojej sytuacji brakuje jeszcze takich danych jak:
    -temperatura (czy nastąpił spadek temp. ?)
    - czy w ogóle było jakiekolwiek <3 w tym cyklu ? Jesli nie to nie ma szansy na ciążę - trzeba starać się dalej.
    Nowy cykl - nowe nadzieje!
    Mimo wszystko dziękujemy pierwszej odważnej klientce.

    ara, mana, Fedra lubią tę wiadomość

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Mysle,ze tym razem mar nie zalozyla tego watku dla jaj, tylko dlatego,ze wszystkie mamy dosc tego,ze ciagle zaklada sie nowe watki z tymi samymi pytaniami. Dzieki temu watkowi jest szansa,ze forum bedzie mniej zasmiecane,ale jak wszyscy od poczatku beda tu kpic, to obawiam sie,ze ten watek bedzie tylko kolejnym smieciuchem, bo kazda nowa bedzie sie bala o cos zapytac, z obawy przed kpinami >.<
    Prosze autorke o poprawienie, jesli sie myle :-P
    Dokładnie tak jak piszesz Vuko :) podchodzimy z pełnym profesjonalizmem do każdej Waszej sytuacji :)

    Fedra, Maczek lubią tę wiadomość

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Mar ma nadzieję że wiele nowych niedoświadczonych użytkowniczek będzie tu zadawać to kluczowe pytanie nie tworząc nowych śmieciowych wątków :-)

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na podstawie kłucia jajnika w konrektnym dniu wyznaczyłaś sobie owulację? Nooo kurde to po co my na te monitoringi chodzimy :D uwaga teraz dam ci super metodę, nieznaną dotąd na sprawdzenie czy to ciąża. ZRÓB TESTAAA

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri,a miewalas juz kiedys takie bole glowy? Moze masz sklonnosc do migren i warto to srawdzic. Moja kolezanka ma takie migreny pare dni przed @, ze az wymiotuje

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku, po to jest ten watek, zeby zadawac banalne pytania TU, a nie zakladac nowe watki. Luzuj majty :-P

    Mama_Ali lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Mar jesteś wielka:)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko mam tak wyluzowane, że zaraz spadną :) Nie wyzwoliłam żadnej kurwicy w tych słowach, wręcz odwrotnie :D Macie jakąś inną radę dla tej dziewczyny? :P

    Mama_Ali lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam się o co tylko chcecie że żadna nowa " czy jestem w cionzy" forumowiczka i tak nie pomyśli żeby tutaj się zapytać tylko założy nowy wątek LOL ;)

    tygrys73, Toxey, Lanusia93, D-dawna lubią tę wiadomość

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri więc myślisz, że my lepiej rozpoznamy twoją ciążę niż test lub beta? Nie tak ostro siostro. Napisałam ci to z ironią, nie ze złością, tylko dlatego, że ja miałam wszelkie objawy owu a cykl był bezowulacyjny (monitoring) taka heca :>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 18:36

    Maialen, Vuko lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ