Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne jestem czy nie jestem
Odpowiedz

jestem czy nie jestem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia84 Znajoma

Wysłany: 12 czerwca 2014, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc staramy sie z chlopakiem o dzidziusia od 2 miesiecy to bedzie moje drugie dziecko. Przez 3 lata mialam wkladke hormonalna moj pierwszy cykl po wyciagnieciu wkladki trwal 21 dni drugi wedlug testow owulacyjnych powinien trwac 29 dni pierwszy dzien cyklu mialam 21 maja 5 czerwca byla owu wiec jestem 7 dni po bola mnie od kilku dni piersi od strony pech i dolu ale nie mocno i czuje klucie po prawej stronie podbrzuszu robilam wczoraj test ale wyszedl negatywny ( wiem zawczesnie) od dzis kreci mi sie troche w glowie i senna jestem jak mysli cie moze sie tam cos dziac? A sluz od owu krediet. Prosze o porade miesiaczke powinnam dostac 19 pozdrawiam

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2014, 11:05

Kasia84
  • Ida Autorytet

Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja porada - czekaj do terminu @. Jest zdecydowani za wcześnie na cokolwiek.

vanessa lubi tę wiadomość

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeżeli chcesz coś wykryć to najszybciej 12dpo betą.. niestety trzeba czekać ;/ powodzenia :)

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Kasia84 Znajoma

Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki czekam ale mam wrazenie ze to najdluzsze 2 tygodnie mojego zycia☺

Kasia84
  • Ida Autorytet

Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeżywałam takie 2 tygodnie 5 razy. Nie wspomnę o dziewczynach, które starają się latami...

• Kasia84 Znajoma

Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem to jest straszne pierwszym razem po tabletkach lekarz powiedzial ze napewno w ciagu pierwszych 6 miesiecy nie zajde a tu trach po 3 miesiacach 2 kreski teraz niepotrzebnie wyczytalam ze po spirali bardzo szybko mozna zajsc i sie denerwuje przepraszam jesli kogos urazilam ostatnim wpisem zycze wszystkim starajacym sie powodzenia i uzbrajam sie w cierpliwosc

Kasia84
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikogo nie uraziłaś :) każda się niecierpliwi :) nie ma tak łatwo :)
    teraz najlepiej jest się odprężyć i spokojnie czekać :)
    ja po hormonach dopiero w 9 cs mialam owulkę... i do tej pory w miarę wracam do normy, ale u mnie były dobrane na oko... więc co się dziwić że zrobił się szum w moim organiźmie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2014, 11:40

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Ida Autorytet

Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, po prostu musisz uzbroić się w cierpliwość i najlepiej nie czytać nic na necie :P

• Kasia84 Znajoma

Wysłany: 12 czerwca 2014, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobie jestescie super dzieki dam znac buziaki i trzymam za was wszystkie kciuki

mizzelka lubi tę wiadomość

Kasia84
  • Ida Autorytet

Wysłany: 12 czerwca 2014, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy czekać na wieści :)

• Kasia84 Znajoma

Wysłany: 17 czerwca 2014, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc to znow ja obiecalam ze sie odezwe nieste dostalam @ wiec probuje dalej dzieki za wszystkie porade do uslyszenia

Ida lubi tę wiadomość

Kasia84
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego