X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne jestem czy nie jestem
Odpowiedz

jestem czy nie jestem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc staramy sie z chlopakiem o dzidziusia od 2 miesiecy to bedzie moje drugie dziecko. Przez 3 lata mialam wkladke hormonalna moj pierwszy cykl po wyciagnieciu wkladki trwal 21 dni drugi wedlug testow owulacyjnych powinien trwac 29 dni pierwszy dzien cyklu mialam 21 maja 5 czerwca byla owu wiec jestem 7 dni po bola mnie od kilku dni piersi od strony pech i dolu ale nie mocno i czuje klucie po prawej stronie podbrzuszu robilam wczoraj test ale wyszedl negatywny ( wiem zawczesnie) od dzis kreci mi sie troche w glowie i senna jestem jak mysli cie moze sie tam cos dziac? A sluz od owu krediet. Prosze o porade miesiaczke powinnam dostac 19 pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2014, 11:05

    Kasia84
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja porada - czekaj do terminu @. Jest zdecydowani za wcześnie na cokolwiek.

    vanessa lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeżeli chcesz coś wykryć to najszybciej 12dpo betą.. niestety trzeba czekać ;/ powodzenia :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki czekam ale mam wrazenie ze to najdluzsze 2 tygodnie mojego zycia☺

    Kasia84
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeżywałam takie 2 tygodnie 5 razy. Nie wspomnę o dziewczynach, które starają się latami...

  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem to jest straszne pierwszym razem po tabletkach lekarz powiedzial ze napewno w ciagu pierwszych 6 miesiecy nie zajde a tu trach po 3 miesiacach 2 kreski teraz niepotrzebnie wyczytalam ze po spirali bardzo szybko mozna zajsc i sie denerwuje przepraszam jesli kogos urazilam ostatnim wpisem zycze wszystkim starajacym sie powodzenia i uzbrajam sie w cierpliwosc

    Kasia84
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikogo nie uraziłaś :) każda się niecierpliwi :) nie ma tak łatwo :)
    teraz najlepiej jest się odprężyć i spokojnie czekać :)
    ja po hormonach dopiero w 9 cs mialam owulkę... i do tej pory w miarę wracam do normy, ale u mnie były dobrane na oko... więc co się dziwić że zrobił się szum w moim organiźmie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2014, 11:40

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, po prostu musisz uzbroić się w cierpliwość i najlepiej nie czytać nic na necie :P

  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobie jestescie super dzieki dam znac buziaki i trzymam za was wszystkie kciuki

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Kasia84
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy czekać na wieści :)

  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc to znow ja obiecalam ze sie odezwe nieste dostalam @ wiec probuje dalej dzieki za wszystkie porade do uslyszenia

    Ida lubi tę wiadomość

    Kasia84
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ