X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jestem tutaj nowa.
Odpowiedz

Jestem tutaj nowa.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaIgnacego Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 24 lutego 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie;) Na poczatek moze kilka słow o mnie i dlaczego akurat tutaj. Jestem mama Ignacego, wlasnie podjelismy decyzje,ze chceilibysmy rodzenstwa dla Niego. O tej stronie dowiedzialam sie od kolezanek,ze to pomocne i fajna sprawa prowadzic sobie cos takiego. Idziemy na zywiolł, poniewaz taletki odstawione w styczniu.
    Krwaienie z odstawienia 1 lutego wystapiło. i juz zadnego opakowania nie rozpoczynałam. Skoro taka decyzja to i staran wiecej. kochalismy sie prawie codziennie. bez zabezpieczen i do konca. Jakie sa szanse na ciaze w pierwszym cyklu po ostawieniu. Na test za wczesnie a jakos sie czuje dziwnie.. okres powinnam dostac 29, aczkolwiek podbrzusze boli mnie caly czas i do tego wrazliwe piersi. Moze ktos mial sytuacje zajscia w pierwszym cyklu pom odstawieniu i chcialby sie podzielic informacjami na ten temat? Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 19:53

    MamaIgnaca
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 24 lutego 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:06

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • MamaIgnacego Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 24 lutego 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie nie nakrecac,bo boje sie wlasnie teg rozczarowania. Nie robilam testów,bo wydaje mi sie ze za wczesnie.

    MamaIgnaca
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 24 lutego 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Wpływ ma na to wiele czynników. Moja koleżanka po odstawieniu tabletek anty. zaszła w pierwszym cyklu. Także sama widzisz, wszystko jest możliwe. Trzymam kciuki :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • MamaIgnacego Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 24 lutego 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ile ludzi pewnie tyle opini, czas pokaze ;)

    MamaIgnaca
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 24 lutego 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaIgnacego wrote:
    Tyle ile ludzi pewnie tyle opini, czas pokaze ;)

    Dokładnie ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ