X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Już głupieje help me
Odpowiedz

Już głupieje help me

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CudnaKwiaciarka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 stycznia, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!

    Z mężem staramy się o bejbika od 4 msc.
    22.12 według aplikacji powinna być owulacja (w tym cyklu mieliśmy zrobić wszystko na luzie bez testów a teraz żałuję). Od Sylwestra strasznie bolały mnie piersi tak, że oddychanie było trudne, 05.01 powinnam dostać @. Zrobiłam dwa testy ciążowe 5 i 6 oba negatywne. 07.01 przyszła @ jednak mega skąpa i wczoraj się już skończyła, trwała jakieś 24h. 07 dostałam takiego bólu brzucha i pleców, że dosłownie wyłam z bólu, podejrzane plamnienie się skończyło ale ból pleców i brzucha nie, chodzę jak połamana. Dzisiejsza beta wyszła <2.3.

    I teraz pytanie do bardziej doświadczonych staraczek, czy jest szansa, że to było krwawienie implatancyjne i za wcześnie na testy i trzeba poczekać i przeżyć czy lepiej lecieć do lekarza bo dzieje się coś niepokojącego?
    Ledwo chodzę, a praca stojąca :(

  • Clausix Autorytet
    Postów: 5262 3167

    Wysłany: 9 stycznia, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CudnaKwiaciarka wrote:
    Kochane!

    Z mężem staramy się o bejbika od 4 msc.
    22.12 według aplikacji powinna być owulacja (w tym cyklu mieliśmy zrobić wszystko na luzie bez testów a teraz żałuję). Od Sylwestra strasznie bolały mnie piersi tak, że oddychanie było trudne, 05.01 powinnam dostać @. Zrobiłam dwa testy ciążowe 5 i 6 oba negatywne. 07.01 przyszła @ jednak mega skąpa i wczoraj się już skończyła, trwała jakieś 24h. 07 dostałam takiego bólu brzucha i pleców, że dosłownie wyłam z bólu, podejrzane plamnienie się skończyło ale ból pleców i brzucha nie, chodzę jak połamana. Dzisiejsza beta wyszła <2.3.

    I teraz pytanie do bardziej doświadczonych staraczek, czy jest szansa, że to było krwawienie implatancyjne i za wcześnie na testy i trzeba poczekać i przeżyć czy lepiej lecieć do lekarza bo dzieje się coś niepokojącego?
    Ledwo chodzę, a praca stojąca :(

    Ja bym poszła do gina, mogła się zrobić jakaś torbiel i stąd ból.

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • rybka8 Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 10 stycznia, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisze @Clausix, poszłabym na usg bo u mnie tak właśnie objawiła się torbiel i raz ostre zapalenie dróg moczowych :(

    Oczywiście trzymam kciuki, by to nie było to, a dwie kreski! 😅

    11.04 ⏸ 💗
    12.04 beta 148
    15.04 beta 792
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ