X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kąpiel a ciąża
Odpowiedz

Kąpiel a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, od około tygodnia podejrzewałam u siebie ciążę. Zrobiłam łącznie 10 testów, z czego część była pozytywna po jakimś czasie, wczoraj wyszły mi 2 kreski z popołudniowego moczu (te testy wyszły od razu).
    Jednak zrobiłam sobie wieczorem gorącą kąpiel by się zrelaksować. Po zakończonej kąpieli, z pół godzinki później dostałam jasnoczerwonego plamienia, które przerodziło się w miesiączkę.
    Dzisiaj jest jej bardzo dużo.

    Czy gorąca kąpiel mogła doprowadzić do poronienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2016, 13:06

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 25 września 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gorąca kąpiel rozluźnia a więc mogła spowodować nadejście @. powodzenia w nowym cyklu ;)
    a testy, które wychodzą pozytywne po upływie 10 minut są nieważne i najczęściej fałszywie dodatnie.

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli Twoim zdaniem, gdybym była w ciąży to kąpiel by w tym nie przeszkodziła?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 25 września 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w zdrowej, prawidłowej ciąży, kąpiel w normalnej temperaturze nie przeszkadza. no chyba że 45 stopni było, no to może porządnie macicę rozluźniać

    PrzyszłaMamuńka lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było mi zimno, więc kąpiel była gorąca. Nie umiem powiedzieć ile stopnia miała. Nawet do głowy mi nie przyszło, że to może mieć wpływ na ewentualną ciążę. Dziękuję za odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ