Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne kiedy i jakie badania- świeżynka
Odpowiedz

kiedy i jakie badania- świeżynka

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • haybeauti Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2013, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja jestem początkująca w tych tematach i mogę polegać tylko na tym co mówi lekarz a teraz mam też i was.
    Każda z was mówi o jakiś badaniach a moja lekarz powiedziała, że jak po roku nic nie będzie wychodzić to wtedy będziemy robić badania. Ale może powinnam pomyśleć i mieć pewność, że jest wszystko oki i nie tracić czasu bo 30 latek mam już na karku. Podpowiedzcie jakie badania i kiedy powinnam o nich pomyśleć? a może powinnam poczekać rok?

bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • Rybka810 Koleżanka

Wysłany: 22 kwietnia 2013, 14:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moich doświadczeń to na 100% powinnaś sprawdzić, czy nie masz problemów z tarczycą.
    A jeśli chodzi o inne badania, to sama jestem ciekawa, co nam podpowiedzą bardziej doświadczone koleżanki ;)

PS Ja w tym roku kończę 31 lat ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2013, 14:41

• freya Ekspertka

Wysłany: 22 kwietnia 2013, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! :)
    Ja żałuję, że dopiero po roku starań poszłam do lekarza i zaczęłam się badać, w innym wypadku już może miałabym dzieciaczka. Polecam zrobić TSH, prolaktynę i progesteron ok 7 dni przed okresem :)

nmbem08.png
    Aniołek (24.07.2013r.) 7 tc
    02/03.2015r.- I ICSI- Brak zarodków
    05.2015 r.- II ICSI- P8B :(
    12.02.2016r. III ICSI-ET 3-dniowego zarodka- CB :(
  • youstyna Koleżanka

Wysłany: 10 maja 2013, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, żeby popróbować troszkę, a jak nic z tych prób nie będzie to dopiero robić badania. Może nie po roku, bo to dość długi okres czasu, ale po 3 miesiącach.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ