Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kiedy testować?
Odpowiedz

Kiedy testować?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 15 lipca, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lasencje,
    3 lipca byłam na monitoringu. Miałam pierwszy cykl stymulowany, były dwa ładne pęcherzyki, endometrium również ładne. Dostałam zastrzyk LH. 4 lipca owulacja. Kiedy testować? Bo testuję od wczoraj i biel wizira mamy, ale zaczyna się lekkie poddenerwowanie.
    Ostatnia miesiączka 23.06

  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 15 lipca, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 15 lipca, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, najlepiej w dzień spodziewanej miesiączki, wtedy stężenie może już coś pokazać, chociaż i tak wielu dziewczynom wychodzą dwie kreski po spodziewanej 🐒 ja robiłam 17dpo i druga kreska była baaaardzo blada, także jest duża szansa ze jest jeszcze za wcześnie. U Ciebie jest teraz 11dpo, u mnie 10dpo było zagnieżdżenie, a beta startuje od 0. Możesz robić codziennie, albo skoczyć na betę

    Mantis2 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 15 lipca, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Hej, najlepiej w dzień spodziewanej miesiączki, wtedy stężenie może już coś pokazać, chociaż i tak wielu dziewczynom wychodzą dwie kreski po spodziewanej 🐒 ja robiłam 17dpo i druga kreska była baaaardzo blada, także jest duża szansa ze jest jeszcze za wcześnie. U Ciebie jest teraz 11dpo, u mnie 10dpo było zagnieżdżenie, a beta startuje od 0. Możesz robić codziennie, albo skoczyć na betę


    No właśnie jestem na wakacjach do niedzieli, stąd moje pytanie. A skąd wiesz kiedy było zagnieżdżenie u Ciebie?❤️ i mam jeszcze jedno pytanie. Jesli wiemy kiedy była owu, to okres jak coś zawsze przyjdzie po 14 dniach jeśli nie doszło do zapłodnienia?
    Trochę mnie bolą jajniki, jestem płaczliwa i miała kilka dni swędzące sutki na przemian z mega wrażliwymi. Ale to również dobrze może być PMS.

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 16 lipca, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantis2 wrote:
    No właśnie jestem na wakacjach do niedzieli, stąd moje pytanie. A skąd wiesz kiedy było zagnieżdżenie u Ciebie?❤️ i mam jeszcze jedno pytanie. Jesli wiemy kiedy była owu, to okres jak coś zawsze przyjdzie po 14 dniach jeśli nie doszło do zapłodnienia?
    Trochę mnie bolą jajniki, jestem płaczliwa i miała kilka dni swędzące sutki na przemian z mega wrażliwymi. Ale to również dobrze może być PMS.

    U mnie 10dpo wystąpiły bole brzucha jak na miesiączkę i kłucie jajnika co jakiś czas przez cały dzień, a ze obserwuje organizm to wiedziałam, ze coś się dzieje, a przynajmniej miałam taka nadzieje i faktycznie poszło 😊

    Raczej tak, jeśli nie dojdzie do zagnieżdżenia, to miesiączka powinna przyjść 12-16 dni po owulacji, biorąc pod uwagę różne wahania, jednak nasz układ hormonalny jest bardzo delikatny i u większości kobiet takie kilkudniowe przesunięcia to normalna sprawa 😊

    Mantis2 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 16 lipca, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    U mnie 10dpo wystąpiły bole brzucha jak na miesiączkę i kłucie jajnika co jakiś czas przez cały dzień, a ze obserwuje organizm to wiedziałam, ze coś się dzieje, a przynajmniej miałam taka nadzieje i faktycznie poszło 😊

    Raczej tak, jeśli nie dojdzie do zagnieżdżenia, to miesiączka powinna przyjść 12-16 dni po owulacji, biorąc pod uwagę różne wahania, jednak nasz układ hormonalny jest bardzo delikatny i u większości kobiet takie kilkudniowe przesunięcia to normalna sprawa 😊

    Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź i wsparcie ❤️

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 16 lipca, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantis2 wrote:
    Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź i wsparcie ❤️

    Daj znać jak tam ❤️ powodzenia

    preg.png
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 16 lipca, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Daj znać jak tam ❤️ powodzenia

    Ale jesteś kochana 🤍🥹
    Leżę i umieram z bólu jajników. Wzięłam dwie nospy.
    Ostatnie dni miałam mega wrażliwe sutki. Dam znać ❤️

    Dziękuję ❤️

  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 17 lipca, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wyszło 💔

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 17 lipca, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantis2 wrote:
    Nie wyszło 💔

    Bardzo przykro. Przytulam i trzymam kciuki za kolejne cykle ❤️

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ