X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kiedy zgłosić się do szpitala
Odpowiedz

Kiedy zgłosić się do szpitala

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alineczka Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem w pierwszym trymestrze ciąży dokładnie 6 tydzień, od niedzieli mam okropne mdłości i wymioty, nie potrafię nic jeść z piciem też problem bo nawet jak się napije wody to od razu wymiotuje moja waga przed wymiotami to 54 kg aktualnie 51 kg. Nie wiem co mam robić bo wizytę u ginekologa mam za tydzień w czwartek nie wiem czy czekać na wizytę czy jechać do szpitala boje się że jestem już odwodniona bo pije naprawdę bardzo mało i nie jestem w stanie pić więcej czuje się też osłabiona i kręci mi się lekko w głowie, co robić ? Dajcie jakieś rady

  • Alineczka Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

  • Alineczka Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co według was powinnam zrobić ? Czekać na wizytę tydzień czy jechać dzisiaj do szpitala?

  • KlaraJa Autorytet
    Postów: 749 1345

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alineczka wrote:
    Hej dziewczyny, jestem w pierwszym trymestrze ciąży dokładnie 6 tydzień, od niedzieli mam okropne mdłości i wymioty, nie potrafię nic jeść z piciem też problem bo nawet jak się napije wody to od razu wymiotuje moja waga przed wymiotami to 54 kg aktualnie 51 kg. Nie wiem co mam robić bo wizytę u ginekologa mam za tydzień w czwartek nie wiem czy czekać na wizytę czy jechać do szpitala boje się że jestem już odwodniona bo pije naprawdę bardzo mało i nie jestem w stanie pić więcej czuje się też osłabiona i kręci mi się lekko w głowie, co robić ? Dajcie jakieś rady

    Hej, musisz sama zdecydować ale ja bym jechała do szpitala na Twoim miejscu. Zrobią badania i podadzą może kroplówkę. Powiedz, że boisz się o dziecko, bo wszystko zwracasz, wszystkie płyny i czujesz się bardzo osłabiona a nie chcesz zrobić dziecku krzywdę.

    Lolka997 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od końca 08.2021r.👫

    👩:
    PCOS 😒; wysokie AMH 16,2; wysokie androgeny ❌

    🧑:
    Wszystkie parametry nasienia w normie ✅

    Udało się!😍
    11.12.2022 - Synek jest już z nami ❤️ waga 3940g, 60cm, 10/10 😊


    age.png
  • Lolka997 Autorytet
    Postów: 1175 2917

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za szczerość, ale…
    Przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś i pomyśl samodzielnie co będzie ODPOWIEDZIALNĄ decyzją- zostanie w domu i dalsze pozbawianie się jedzenia, nawodnienia i wszystkich niezbędnych elektrolitów czy jazda do szpitala i ratowanie Twojego jak i dziecka zdrowia.

    Oby szybko przeszło- dużo zdrowia!

    Starania o pierwszy cud od 04.2021
    Ja- 25, Leśniowski-Crohn (2 operacje), podejrzenie PCOS, LUF, IO :(
    On- 30, okaz zdrowia...

    28.01.2022 II
    14.02.2022 2 Ktośki na pokładzie 🥰
    24.02.2022 Ktosie... 💔😭

    05.2022 zaczynam walkę od nowa 💪
    13.05.2022- badanie drożności HyCoSy- OBYDWA DROŻNE 😍
    Maj zakończony 8 cm torbielą..

    06.2022- pierwsza stymulacja cyklu- Letrozol, pęcherzyk 23 mm na lewym jajniku ❤
    +Ovitrelle =pęcherzyk pęknięty + 2 cm torbiel krwotoczna
    Czerwiec zakończony betą o wyniku 1

    07.2022- Letrozol, pęcherzyk na prawym jajniku, Ovitrelle, po 48h niepęknięty, 2xOvitrelle
    Lipiec zakończony bielą na teście.

    08.2022- PIERWSZE PODEJŚCIE DO IUI+hirudoterapia ❤️

    Leki:
    3-7 dc- Letrozol, NAC
    do owulacji- dzięgiel chiński
    Ovitrelle
    stale- Euthyrox 25, inozytol, kurkumina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ