X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klinika Gyncenstrum Katowice lekarze opinie
Odpowiedz

Klinika Gyncenstrum Katowice lekarze opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 25 lutego 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. Szukam aktualnych opinii na temat kliniki Gyncentrum w Katowicach. Chodzi mi przede wszystkim o opinie podejścia lekarzy do pacjentek? czy jest indywidualne czy hurtowe? Przede wszystkim chciałam się zapytać czy któraś z Was leczyła się u dr Grettka?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 25 lutego 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, że podobny wątek podobno istnieje już na forum ale nie umiałam go odnaleźć .

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 25 lutego 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam za literówkę w nazwie.. "s" mi się niepotrzebnie przykleiło :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie polecam Anny Bednarskiej-Czerwińskiej, raczej na zysk nastawieni, warto przemyślec czy inne badania można zrobić gdzies taniej i przyjsc z wynikami do kliniki.

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 25 lutego 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podchodziłam tam do ivf. Lekarz ma dla Ciebie 5 minut czasu wiec szału nie ma.

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 25 lutego 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    podchodziłam tam do ivf. Lekarz ma dla Ciebie 5 minut czasu wiec szału nie ma.


    co to znaczy 5 min czasu? czyli prowadzą hurtownie? dziewczyny a znacie jakiegoś dobrego ginekologa, którego specjalizacja jest leczenie niepłodności albo skupienie się na problemach związanych ze staraniem? właśnie nie jestem pewna takich klinik bo wydaje mi się, że oni zapomnieli o człowieku a skupiają sie na zarobkach... chciałabym trafić do lekarza, który indywidualnie patrzy na pacjentkę i przede wszystkim pomorze... czy znacie jakiś indywidualnych ginekologów w zakresie omawianej specjalizacji? mowa o miastach Chorzów, bytom, Zabrze, Katowice, Mysłowice itp (centralny Śląsk)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 25 lutego 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to znaczy dokładnie to co napisałam:)
    moje wizyty w Gyn nie trwały wiecej..ledwo sie skończyło usg i lekarz juz stał przy drzwiach..co do lekarza to nie pomogę bo ja bardziej jestem z małopolski i tylko zahaczyłam o gyn

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    co to znaczy 5 min czasu? czyli prowadzą hurtownie? dziewczyny a znacie jakiegoś dobrego ginekologa, którego specjalizacja jest leczenie niepłodności albo skupienie się na problemach związanych ze staraniem? właśnie nie jestem pewna takich klinik bo wydaje mi się, że oni zapomnieli o człowieku a skupiają sie na zarobkach... chciałabym trafić do lekarza, który indywidualnie patrzy na pacjentkę i przede wszystkim pomorze... czy znacie jakiś indywidualnych ginekologów w zakresie omawianej specjalizacji? mowa o miastach Chorzów, bytom, Zabrze, Katowice, Mysłowice itp (centralny Śląsk)

    To już lepiej do zięba clinic w katowicach, mają lepsze podejście, mniejszą klinikę ale ze słyszenia wiem, że lepszą skuteczność

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 25 lutego 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    To już lepiej do zięba clinic w katowicach, mają lepsze podejście, mniejszą klinikę ale ze słyszenia wiem, że lepszą skuteczność

    Czy możesz coś wiecej powiedzieć o tej klinice zieba

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 25 lutego 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiego lekarza polecają z tej kliniki ?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Jakiego lekarza polecają z tej kliniki ?
    No p. Małgorzatę Ziębę, ma skuteczność, dwie znajome szybko zaszły w ciążę po jej wskazówkach, lekach...trwało to w jednym przypadku 2 mies po stymulacji a w drugim 3 miesiące po mixie witamin... także warto się wybrać. Miały delikatne problemy jak widać , ale inni lekarze nie pomogli

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 25 lutego 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a myślałam, ze jest to klinika jak ta , która ja wskazałam , gdzie dużo lekarzy itd. A to poczytam sobie

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ