X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kłucie w macicy (niezależnie od dnia cyklu).
Odpowiedz

Kłucie w macicy (niezależnie od dnia cyklu).

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny,

    Czy spotkałyście się u siebie z czymś takim, jak kłucie wewnątrz macicy, lekkie rozciąganie w środku? Tak naprawdę, ciężko jest mi opisać dokładnie o co chodzi,nie jestem w stanie nazwać tego bólem, mam wrażenie, że w środku ciągle coś się tam dzieje. Po owulacji mogłabym to określić kłuciem implantacyjnym, ale na to nie ma raczej szans ;)

    To coś ma miejsce niezależnie od dnia cyklu: w trakcie okresu(normalne, w końcu to okres), po okresie, czasem podczas owulacji, no i zdarza się przed okresem. Nie wiąże się jak widać z niczym konkretnym..

    Wykluczam na pewno:
    - implantację - nie te fazy cyklu,
    - zrosty -miałam histerolaparoskopię pod narkozą, przejrzeli mi wszystko dokładnie, przedmuchali jajowody, nic nie znaleźli,
    - zero endometriozy,
    - zero polipów, torbieli - regularnie chodzę na usg,
    - hormony mam w normie, ustabilizowane tsh oraz prolaktynę

    Dodatkowo jestem szczęśliwą posiadaczką mutacji A1298C homozygotycznej oraz Pai-1 4G w wersji heterozygotycznej. Wiem o niej od miesiąca, od 2 tygodni łykam acard na zaciążenie i zauważyłam, że kłucie przed okresem się zmniejszyło w poprzednim cyklu, co mnie ucieszyło. Jednak w nowym cyklu, od tygodnia czuję znowu to samo, jeszcze bardziej. Nie wiem czy świruję, może nie jest to nic groźnego, ale jednak się martwię.

    To coś zaczęło się po poronieniu, które było 2 lata temu (pierwsza i jedyna ciąża).
    Od tego czasu zero ciąż, za to cykle z kłuciem w macicy.
    Będę bardzo wdzięczna za jakieś sugestie i rady.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ