Forum Starając się - ogólne Kłucie w macicy (niezależnie od dnia cyklu).
Odpowiedz

Kłucie w macicy (niezależnie od dnia cyklu).

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Ojkaojka Autorytet
  Postów: 579 185

  Wysłany: 29 stycznia 2018, 08:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie Dziewczyny,

  Czy spotkałyście się u siebie z czymś takim, jak kłucie wewnątrz macicy, lekkie rozciąganie w środku? Tak naprawdę, ciężko jest mi opisać dokładnie o co chodzi,nie jestem w stanie nazwać tego bólem, mam wrażenie, że w środku ciągle coś się tam dzieje. Po owulacji mogłabym to określić kłuciem implantacyjnym, ale na to nie ma raczej szans ;)

  To coś ma miejsce niezależnie od dnia cyklu: w trakcie okresu(normalne, w końcu to okres), po okresie, czasem podczas owulacji, no i zdarza się przed okresem. Nie wiąże się jak widać z niczym konkretnym..

  Wykluczam na pewno:
  - implantację - nie te fazy cyklu,
  - zrosty -miałam histerolaparoskopię pod narkozą, przejrzeli mi wszystko dokładnie, przedmuchali jajowody, nic nie znaleźli,
  - zero endometriozy,
  - zero polipów, torbieli - regularnie chodzę na usg,
  - hormony mam w normie, ustabilizowane tsh oraz prolaktynę

  Dodatkowo jestem szczęśliwą posiadaczką mutacji A1298C homozygotycznej oraz Pai-1 4G w wersji heterozygotycznej. Wiem o niej od miesiąca, od 2 tygodni łykam acard na zaciążenie i zauważyłam, że kłucie przed okresem się zmniejszyło w poprzednim cyklu, co mnie ucieszyło. Jednak w nowym cyklu, od tygodnia czuję znowu to samo, jeszcze bardziej. Nie wiem czy świruję, może nie jest to nic groźnego, ale jednak się martwię.

  To coś zaczęło się po poronieniu, które było 2 lata temu (pierwsza i jedyna ciąża).
  Od tego czasu zero ciąż, za to cykle z kłuciem w macicy.
  Będę bardzo wdzięczna za jakieś sugestie i rady.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ