Forum Starając się - ogólne Kłucie w macicy (niezależnie od dnia cyklu).
Odpowiedz

Kłucie w macicy (niezależnie od dnia cyklu).

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Ojkaojka Autorytet
  Postów: 579 185

  Wysłany: 29 stycznia 2018, 08:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie Dziewczyny,

  Czy spotkałyście się u siebie z czymś takim, jak kłucie wewnątrz macicy, lekkie rozciąganie w środku? Tak naprawdę, ciężko jest mi opisać dokładnie o co chodzi,nie jestem w stanie nazwać tego bólem, mam wrażenie, że w środku ciągle coś się tam dzieje. Po owulacji mogłabym to określić kłuciem implantacyjnym, ale na to nie ma raczej szans ;)

  To coś ma miejsce niezależnie od dnia cyklu: w trakcie okresu(normalne, w końcu to okres), po okresie, czasem podczas owulacji, no i zdarza się przed okresem. Nie wiąże się jak widać z niczym konkretnym..

  Wykluczam na pewno:
  - implantację - nie te fazy cyklu,
  - zrosty -miałam histerolaparoskopię pod narkozą, przejrzeli mi wszystko dokładnie, przedmuchali jajowody, nic nie znaleźli,
  - zero endometriozy,
  - zero polipów, torbieli - regularnie chodzę na usg,
  - hormony mam w normie, ustabilizowane tsh oraz prolaktynę

  Dodatkowo jestem szczęśliwą posiadaczką mutacji A1298C homozygotycznej oraz Pai-1 4G w wersji heterozygotycznej. Wiem o niej od miesiąca, od 2 tygodni łykam acard na zaciążenie i zauważyłam, że kłucie przed okresem się zmniejszyło w poprzednim cyklu, co mnie ucieszyło. Jednak w nowym cyklu, od tygodnia czuję znowu to samo, jeszcze bardziej. Nie wiem czy świruję, może nie jest to nic groźnego, ale jednak się martwię.

  To coś zaczęło się po poronieniu, które było 2 lata temu (pierwsza i jedyna ciąża).
  Od tego czasu zero ciąż, za to cykle z kłuciem w macicy.
  Będę bardzo wdzięczna za jakieś sugestie i rady.

  12.2015 - poronienie 7 tc
  09.2018 - poronienie 17tc (triploidia)
  MTHFR_1298A-C homo|PAI-1 hetero
  AMH - 6,2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego