Forum Starając się - ogólne kłucie w pochwie
Odpowiedz

kłucie w pochwie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kajulka Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś

czesc dziewczyny jestem w 22 dniu cyklu od 2 dni mam uczucie jakby klucie w glebi pochwy (jakby szyjka) troche mnie to przeraza. Napewno niedlugo pojde do lekarza ale moze przed tym ktoras mi doradzi co to mmoze byc? mial tak ktos? ponizej jest moj wykres, dzieki za odpowiedzi :)

hchy3e3kuak68fwg.png
  • kajulka Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt nic nie wie? :)

hchy3e3kuak68fwg.png
  • kajulka Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam tak kilkanascie razy dziennie takie sekundowe klucia nie sa one bardzo bolesne tylko takie niespodziewane i dziwne, ciezko to opisac :P. nigdy czegos takiego nie mialam

hchy3e3kuak68fwg.png
  • Isia93 Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2014, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak podczas @. Sa to bardzo mcne klucia, jakby skurcze

ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego