X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne kłucie w pochwie
Odpowiedz

kłucie w pochwie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kajulka Autorytet
    Postów: 338 187

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    czesc dziewczyny jestem w 22 dniu cyklu od 2 dni mam uczucie jakby klucie w glebi pochwy (jakby szyjka) troche mnie to przeraza. Napewno niedlugo pojde do lekarza ale moze przed tym ktoras mi doradzi co to mmoze byc? mial tak ktos? ponizej jest moj wykres, dzieki za odpowiedzi :)

    hchy3e3kuak68fwg.png
  • kajulka Autorytet
    Postów: 338 187

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt nic nie wie? :)

    hchy3e3kuak68fwg.png
  • kajulka Autorytet
    Postów: 338 187

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam tak kilkanascie razy dziennie takie sekundowe klucia nie sa one bardzo bolesne tylko takie niespodziewane i dziwne, ciezko to opisac :P. nigdy czegos takiego nie mialam

    hchy3e3kuak68fwg.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak podczas @. Sa to bardzo mcne klucia, jakby skurcze


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ