Forum Starając się - ogólne kłucie w pochwie
Odpowiedz

kłucie w pochwie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kajulka Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś

czesc dziewczyny jestem w 22 dniu cyklu od 2 dni mam uczucie jakby klucie w glebi pochwy (jakby szyjka) troche mnie to przeraza. Napewno niedlugo pojde do lekarza ale moze przed tym ktoras mi doradzi co to mmoze byc? mial tak ktos? ponizej jest moj wykres, dzieki za odpowiedzi :)

hchy3e3kuak68fwg.png
  • kajulka Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt nic nie wie? :)

hchy3e3kuak68fwg.png
  • kajulka Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam tak kilkanascie razy dziennie takie sekundowe klucia nie sa one bardzo bolesne tylko takie niespodziewane i dziwne, ciezko to opisac :P. nigdy czegos takiego nie mialam

hchy3e3kuak68fwg.png
  • Isia93 Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2014, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak podczas @. Sa to bardzo mcne klucia, jakby skurcze

ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego