X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kolejny cykl stymulowany … ale nadzieja umiera ostatnia ..
Odpowiedz

Kolejny cykl stymulowany … ale nadzieja umiera ostatnia ..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justinka1986 Ekspertka
    Postów: 124 66

    Wysłany: 7 stycznia, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) jestem nowa i chciałam opisać swoją drogę … zaczęła się w 2017 roku jak staraliśmy się o pierwsze dziecko , po wielu stymulacjach , zjeżdżeniu całej Polski i koagulacji ognisk endometriozy udało się ! W 10.2020 urodziła nam się cudowna coreczka;) półtora roku później znów zaczęliśmy się starać o 2 już wtedy się bałam że znowu będzie to tak długo trwało no intak jest …. Byłam u swojego ginekologa ale potem stwierdziłam że zobaczę u innych …poznam opinie …w Invicta powiedzieli mi że przy rezerwie 0.76 i pojedynczych pęcherzykach nie mam co liczyć na ciążę a nawet inseminacje ( in vitro nie chcemy) załamałam się bardzo ..czułam że nikt mnie nie rozumie , próbowałam poradzić sobie nawet. Psychologiem miałam
    Nie czytać forum nie robić wcześniej testów itp… ale to nie takie proste … prze świętami miałam wysoką prolaktyne ponad 30 norma do 20 odrazu dostałam tabletki , to mój 3 cykl stymulowany lametta i zastrzykami owulacja potwierdzona 2 pęcherzyki 18 i 22 mm prawy jajnik… zrobiłam progesteron w 21 dc i wyszedł 30,6 powyżej wszelkich norm ale czytam na forach że to normalne u niektórych a porównania nie mam …a już nadzieja się wkradła ehh …zrobiłam dziś nawet test owulacyjny i wyszła druga blada kreska … wiem że powinna poprostu czekać ale nie umiem tak bezczynnie siedzę i czytam i czytam …. Spojrzycie na mój wykres i na to co napisałam i napiszecie coś ? Ufam waszemu doświadczeniu ;*

    preg.png
    Justyna 38 lat Bartosz 35 lat Nadia 3,5 roku- starania ponad dwa lata
    AMH -072
    II kreseczki - 11.01.2024 - prawie 2 lata starań (stymulacja lametta)
    Beta 11.01.2024 - 54 Progesteron 49,60
    Beta 13.01 -155 Progesteron 56
    Beta 15.01 377 Progesterin 58,6
    Odstawienie Duphaston Progesteron 17.01-37,6
    18.01.2024 - wizyta wg kalendarzyka 4w5 wg usg 5w0 widoczny tylko pecherzyk ciązowy 4 mm
    22.01.2024- pęcherzyk ciążowy 7,5mm, pęchezryk żółtkowy 1,7mm i gdzies chyba błąkał się przy nim zarodek ale lekarz nie mógł go nawet uchwycic . Napisał pojedyńczy pęcherzyk ciążowy z echem pęchezryka żółtkowego i zarodka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ