X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne konflikt płytkowy HPA-1a
Odpowiedz

konflikt płytkowy HPA-1a

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 26 maja 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:35

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nic innego jak konflikt serologiczny ;)
    ja mam taki z mezem

    w pierwszej ciazy niegrozny ;) zwykle

    a teraz to standardowa procedura po porodzie ze badaja u matek z RH- grupe krwi dziecka i jak trzeba podaja surowice ;)
    pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 20:34

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • kinganowa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 lipca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, odświeżam temat, bo mam pytanie. Czy konflikt, o którym piszecie to ten sam, na który jest to badanie? -> www.alfa-lek.pl/pl/aktualnosci/p/2014/7/37_wazne_dla_kobiet_w_ciazy

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 30 lipca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kilka dni temu zdałam krew zobaczymy za 2tyg.

  • kinganowa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 lipca 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinkie wrote:
    kinga tak o to chodzi:)

    więc to nie jest konflikt serologiczny, myślę, że w czasie ciąży lepiej to zbadać.

    tu jest artykuł w gazecie
    http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,137474,15952853,Z_wizyta_u_specjalisty__Gdy_krew_matki_szkodzi_dziecku.html

    Dzięki Ewelina :)

    A czy ktoś był w tej lecznicy na tym badaniu? Rozmawiałam dziś w pracy ze znajomą, która polecała, bo chodzi tam do ginekologa. Potwierdzacie dobrą opinię o Alfa-Leku?

  • Pinia108 Autorytet
    Postów: 394 464

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam to badanie w ciąży z własnej inicjatywy. W Diagnostyce do 20 tyg. ciąży można go zrobić dokładnie. Wynik dostałam na maila. Jestem dodatnia więc mam już z głowy na całe życie to badanie :)

    Marianna [*] 08.11.2013 8tc
    Kamilka 7.01.2015
    Jan [*] 19.04.2016 12 tc (8/9 tc)
    Weronika 11.08.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ