X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Konizacja
Odpowiedz

Konizacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • curlywor Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 lipca 2023, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tutaj nowa dopiero założyłam konto. Mam pytanie, czy jest tu ktoś po konizacji szyjki macicy kto po tym zabiegu jest lub był w ciąży ? Miałam wykonywany zabieg w maju i mam kilka pytan. Z góry dziękuje :)

  • Alii Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 listopada 2023, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tego nie robiłam, ale kiedyś przeczytałam o tym na forum https://gynecologist.pl
    Teraz tutaj jest strona ginekologa, ale kiedyś było forum na temat ginekologii.

  • Ona_She Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 listopada 2023, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja miałam robiona . I bylam w ciąży po tym zabiegu.

  • BluBlu Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona_She wrote:
    Hej. Ja miałam robiona . I bylam w ciąży po tym zabiegu.
    Hej,
    ile po zabiegu zaszłaś w ciążę? Jak się czułaś? Miałaś założony szew?

    Jestem po konizacji dokładnie 4 miesiące i właśnie się dowiedziałam o ciąży :O

  • Sagi Autorytet
    Postów: 737 922

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja zaszłam w ciążę i urodziłam około 3 lata po zabiegu i wszystko było ok. Nie miałam szwu. W 3 trymestrze zaczęła mi się trochę skracać szyjka, ale lekarz nie wspominał żeby to miało cos wspólnego z zabiegiem. Oni tak dużo tej szyjki chyba nie skracają :) Powodzenia 🤞❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2023, 11:07

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png
  • Dominika331122 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 lutego, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja miałam konizacje na koniec lutego 2019 i w kwietniu 2019 zaszłam w ciąże. Ciąża donoszą bez żadnych problemów. Koniec końców blizna po operacji trzymała tak mocno ze musiałam dostawać przy porodzie zastrzyki na rozwarcie :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ