X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Koszmarne miesiączki po laparoskopii i histeroskopii
Odpowiedz

Koszmarne miesiączki po laparoskopii i histeroskopii

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • tvisha Przyjaciółka
    Postów: 204 35

    Wysłany: 25 października 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z góry sorry za opisy;)

    Cztery miesiące temu miałam histeroskopię(usuwanie polipa w jamie macicy) i laparoskopię - drożność i tu przy okazji trafili na endometriozę I stopnia(miałam koagulację ognisk).
    Po tym wszystkim lekarz pocieszał mnie, ze okresy będą mało uciązliwe, mniej obfite i duzo mniej bolesne. Chociaz nie skarżyłam się wcale na nie, były standardowe (1 dzien bólu brzucha i pozniej z górki).
    Jest kompletnie odwrotnie, od dwóch miesięcy to jakaś masakra, ból nie ustępuje mimo przyjmowania ketonalu forte, albo pomaga na parę godzin, a później znow się rozkręca, i tak kilka dobrych dni...Ostatnio każdego jednego dnia okresu bolał mnie brzuch, a bez przeciwbolowych nie daję rady.
    Okres też jest bardzo obfity, jakieś wielkie skrzepy i kawałki nie wiem czego(nawet 3 cm).

    Czy ktoras z Was miała powyższe zabiegi i dzieje się podobnie? ręce mi już opadają bo to się nasiliło, a i ciąży jak nie bylo tak nie ma dalej...

    Mówiłam ostatnio o tym lekarzowi ale skwitował tylko "to dziwne" i tyle w temacie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 20:54

    starania od 2016
    pcos, endo I st, lewy jajowód "upośledzony"
    stymulacje 2017-2019
    2019 -żpn,zabieg,
    2020- 7 tydz. puste jajo płodowe...
    2023- doszła adenomioza
    2024- w drodze do ivf 😊
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 26 października 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź może do innego gina. Ja miałam laparo (endo 2) i czułam się tak samo podczas @.

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Greta2017 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 26 października 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam laparoskopię,też endometrioza,ale @ są o niebo lepsze,praktycznie bez bólu.

  • tvisha Przyjaciółka
    Postów: 204 35

    Wysłany: 26 października 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to u mnie cos chyba jest nie halo, planuję wizytę u innego gina po tym cyklu...

    starania od 2016
    pcos, endo I st, lewy jajowód "upośledzony"
    stymulacje 2017-2019
    2019 -żpn,zabieg,
    2020- 7 tydz. puste jajo płodowe...
    2023- doszła adenomioza
    2024- w drodze do ivf 😊
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ