Forum Starając się - ogólne Koszmarne miesiączki po laparoskopii i histeroskopii
Odpowiedz

Koszmarne miesiączki po laparoskopii i histeroskopii

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • tvisha Przyjaciółka

Wysłany: 25 października 2017, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z góry sorry za opisy;)

Cztery miesiące temu miałam histeroskopię(usuwanie polipa w jamie macicy) i laparoskopię - drożność i tu przy okazji trafili na endometriozę I stopnia(miałam koagulację ognisk).
    Po tym wszystkim lekarz pocieszał mnie, ze okresy będą mało uciązliwe, mniej obfite i duzo mniej bolesne. Chociaz nie skarżyłam się wcale na nie, były standardowe (1 dzien bólu brzucha i pozniej z górki).
    Jest kompletnie odwrotnie, od dwóch miesięcy to jakaś masakra, ból nie ustępuje mimo przyjmowania ketonalu forte, albo pomaga na parę godzin, a później znow się rozkręca, i tak kilka dobrych dni...Ostatnio każdego jednego dnia okresu bolał mnie brzuch, a bez przeciwbolowych nie daję rady.
    Okres też jest bardzo obfity, jakieś wielkie skrzepy i kawałki nie wiem czego(nawet 3 cm).

Czy ktoras z Was miała powyższe zabiegi i dzieje się podobnie? ręce mi już opadają bo to się nasiliło, a i ciąży jak nie bylo tak nie ma dalej...

Mówiłam ostatnio o tym lekarzowi ale skwitował tylko "to dziwne" i tyle w temacie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 20:54

18.04 -2 kreski
    5.05- 7 tydz. puste jajo płodowe...

starania od 2016
    pcos, endo I st, lewy jajowód "upośledzony"
    CLO 2017, letrozol 2018,
    2019 -fatalne wyniki nasienia, żpn, zabieg, znaczna poprawa wyników:)
  • Tynka1990 Autorytet

Wysłany: 26 października 2017, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź może do innego gina. Ja miałam laparo (endo 2) i czułam się tak samo podczas @.

relgx1hp8inl3sxx.png
    relgx1hpaj5zn1ig.png
    04.2020 aniołek 8tc
    f2wlx1hpm31en47v.png
  • Greta2017 Debiutantka

Wysłany: 26 października 2017, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam laparoskopię,też endometrioza,ale @ są o niebo lepsze,praktycznie bez bólu.

• tvisha Przyjaciółka

Wysłany: 26 października 2017, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to u mnie cos chyba jest nie halo, planuję wizytę u innego gina po tym cyklu...

18.04 -2 kreski
    5.05- 7 tydz. puste jajo płodowe...

starania od 2016
    pcos, endo I st, lewy jajowód "upośledzony"
    CLO 2017, letrozol 2018,
    2019 -fatalne wyniki nasienia, żpn, zabieg, znaczna poprawa wyników:)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego