X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kreska ciazowa ta tescie znikła po 10 minutach
Odpowiedz

Kreska ciazowa ta tescie znikła po 10 minutach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewelka84 Koleżanka
    Postów: 32 17

    Wysłany: 13 listopada 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie dziewczeta :)) mam pytanko o test ciazowy na ktorym druga kreska znikła po 10 minutach , pewnie wiele z Was miała taki przypaek i jaki by dalszy rozwoj wydarzeń

    ewelka354
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 14 listopada 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem Ci że się nie wypowiem...powtórz teściora :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana moze Ci sie jakas czesc barwnika przyblokowała, gdyby miała by byc krecha pozostała by na swoim miejscu , trzymam kciuki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelko może być tak jak napisała Ania, jak chcesz zrób jutro drugi test bądź idź na betę żeby się upewnić. Czytałam na necie teraz sporo i jest tak, że albo własnie testy są nie teges, ale czasem jest tak, że okazuje się ciąża.

  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 14 listopada 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja ci powiem, że robiłam swój test w pon rano i kreska jest do dzisiaj... może jakiś test był nieteges ;)

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 listopada 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam taka tez sytuacje ale moim zdaniem to mocz jeszcze mial swoj udzial i jakies tam czynniki,pojawila sie i znikla i w ciazy niebylam..mam nadzieje ze ci sie udalo czego ci zycze..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ