X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne krew po wizycie u ginekologa
Odpowiedz

krew po wizycie u ginekologa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje konsultacji... jestem w 19 dc, prawdopodobnie 6 dpo. Bylam dzisiaj u ginekologa, badanie kontrolne i cyt, jak wrocilam do domu zauwazylam, ze mam lekkie krwawienie ze sluzem.
    Czy macie pomysl co sie stalo...? Nigdy nie krwawilam po wizycie u gina... teraz troche pobolewa mnie lewy jajnik :(
    dodam, ze staramy sie o bejbi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 22:23

  • An Przyjaciółka
    Postów: 95 48

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka macicy po pobraniu cytologii może krwawić to zupełnie normalne i każdy ginekolog lub położna pobierająca badanie powinni o tym mówić! Szyjka jest mocno unaczyniona do tego też delikatna, cytologie pobiera się szczoteczką cytobrush lub cervex-brush (zalecane) i one takie mięciutkie do końca nie są. Ginekolog "intensywniej" pobrał materiał.
    Jajnik boli Cię po ucisku - przy badaniu dwuręcznym przez pochwę należy jedną ręką uciskać macicę i jajniki by zbadać czy nie są powiększone lub inaczej położone, czy nie ma jakiś zmian wyczuwalnych ręką. Nieprzyjemne wrażenie powinno minąć za kilka godzin.

    Eklerka lubi tę wiadomość

    2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
    2015 - poronienie 10tc. ANA
    2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
    Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
    fdd2a35a67.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za informacje. Oni nic nie mowia, kasuja za wizyte i leca na akord...
    nigdy mi sie to nie zdarzylo. Pani G faktycznie byla w zlym humorze. Pacjenci do 21 itd...
    strasznie mi sie przykro zrobilo jak mnie obsluzyla w 7 minyt, a potem ta krew.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ