X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne krwawienie implantacyjne czy miesiączka?
Odpowiedz

krwawienie implantacyjne czy miesiączka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marysia90 Autorytet
    Postów: 1400 1274

    Wysłany: 12 października 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem w 20 dc, zwykle moje cykle są 30-31 dniowe i zazwyczaj całkiem regularne. Dzisiaj, czyli na 11 dni przed okresem dostałam plamienia. Zaczęlam snuc marzenia, że to moze krwawienie implantacyjne, ale czytam w Internecie, że nie towarzyszy im ból brzucha, a mnie jednak boli typowo jak na okres. Miałyscie na poczatku ciąży takie plamienia? były bolesne?

    5b09j44jj86byg4v.png
    08.2016 poronienie - 6tc
    12.2017-02.2018 I, II, III IUI ;(
    05.2018 ivf (21.05 punkcja, 26.06. transfer)
    Beta: 7dpt -32,35, 9 dpt - 68,74, 11 dpt -183,60, 13 dpt -524,20, 15 dpt -1038
    16.03.2019 synek na świecie ❤️
    25.04.2023 transfer-beta 0
    29.05.2023 transfer
    7dpt beta 66,70
    9 dpt beta 163
    16 dpt beta 2351, widoczny pęcherzyk ciążowy
    18 dpt beta 4700
    28 dpt jest ❤️
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 13 października 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mialam i z tego co widze niewiele dziewczyn je mialo. Ale to nie znaczy ze Ty ich nie masz. Na spokojnie. Moze to byc implantacja, a moze okres wczesniej, moze jakies zaburzenie hormonow itp. Obserwuj sie, dbaj o siebie, za pare dni zrob test. Powodzenia!

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ