Forum Starając się - ogólne krwawienie po dniu płodnym
Odpowiedz

krwawienie po dniu płodnym

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 września 2015, 07:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam dni płodne (12dc), na teście owulacyjnym druga kreseczka była nieco jaśniejsza od pierwszej, więc myslałam, że lada moment owulacja. Współżyliśmy z mężem a dziś rano krwawienie. Czyżby miesiączka ? Ale co wtedy z tymi dniami płodnymi ? Jest jakaś szansa, że plemniki się przyjmą ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 września 2015, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak mocne masz to krwawienie? Dokładnie takie jak na okres?
    Przyczyn może być mnóstwo- przy plamieniu moze to zwiastować owulację, ale może być też tak że jakieś naczynko pękło w czasie seksu i dlatego krwawisz.
    Normalna miesiączka to raczej nie jest, w 12dc. Radziłabym raczej / jeśli nie ustapi/, zgłosić się do lekarza, bo to moze być jakieś zaburzenie.
    A co do plemników, to wydaje mi się że krew w niczym im nie przeszkadza.

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 września 2015, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszy dzień @ zawsze mam plamienia małe a to wygląda mniej więcej jak zawsze w drugim dniu @ tyle, że krew jest jaskrawo czerwona. Wczoraj przy stosunku miałam kłucie w jajniku, może po prostu coś się tam stało ale dalej nie rozumiem tego, że wczoraj miałam dzień płodny a dziś już szyjka jest wysoko, twarda i zamknięta i na tescie owu kreska prawie nie widoczna, więc to musi być @. Jestem po odstawieniu tabletek anty, może dlatego tak się stało a cykli nigdy nie miałam regularnych ale także nigdy nie miałam takiej niespodzianki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego