X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne krwawienie po dniu płodnym
Odpowiedz

krwawienie po dniu płodnym

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam dni płodne (12dc), na teście owulacyjnym druga kreseczka była nieco jaśniejsza od pierwszej, więc myslałam, że lada moment owulacja. Współżyliśmy z mężem a dziś rano krwawienie. Czyżby miesiączka ? Ale co wtedy z tymi dniami płodnymi ? Jest jakaś szansa, że plemniki się przyjmą ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak mocne masz to krwawienie? Dokładnie takie jak na okres?
    Przyczyn może być mnóstwo- przy plamieniu moze to zwiastować owulację, ale może być też tak że jakieś naczynko pękło w czasie seksu i dlatego krwawisz.
    Normalna miesiączka to raczej nie jest, w 12dc. Radziłabym raczej / jeśli nie ustapi/, zgłosić się do lekarza, bo to moze być jakieś zaburzenie.
    A co do plemników, to wydaje mi się że krew w niczym im nie przeszkadza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszy dzień @ zawsze mam plamienia małe a to wygląda mniej więcej jak zawsze w drugim dniu @ tyle, że krew jest jaskrawo czerwona. Wczoraj przy stosunku miałam kłucie w jajniku, może po prostu coś się tam stało ale dalej nie rozumiem tego, że wczoraj miałam dzień płodny a dziś już szyjka jest wysoko, twarda i zamknięta i na tescie owu kreska prawie nie widoczna, więc to musi być @. Jestem po odstawieniu tabletek anty, może dlatego tak się stało a cykli nigdy nie miałam regularnych ale także nigdy nie miałam takiej niespodzianki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ