X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krwawienie po stosunku
Odpowiedz

Krwawienie po stosunku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daga2654 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie, starałam się z moim facetem o dziecko przez wiele czasu, nie wychodziło. Jednak mam pytania, pierwszy raz w życiu miałam tak. Aktualnie jest mój 22dc, 15dc bolały mnie okropnie jajniki więc owulacja była między 15dc a 16dc. Stosunek uprawiałam w 17dc z końcem w środku a po nim dostałam krwawienia, nie było to małe plemieniem a dość spore krwawienie, nic mnie nie bolało ani nic. Później już w 19dc było wszystko okej, żadnych krwawień a było wszystko identycznie jak w 17 dc. Na pewno już nie mam dni płodnych sądząc po szyjce i śluzie. Skąd mogło być to krwawienie? Trwało one z 30 minut.

  • AgatkaB Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może cysta pękła ? Ja bym zadzwoniła do lekarza na wszelki wypadek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2021, 10:34

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ