X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krwawienie przed miesiączka
Odpowiedz

Krwawienie przed miesiączka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agata.246 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 marca 2022, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) mam pytanie bo jestem 2-3 dni po owulacji i zauważyłam dzisiaj u siebie 2-3 krople krwi. Czy jest możliwość, że to krwawienie implantacyjne? Czy któraś z was tak miała i jeśli tak to którego dnia po owulacji? Będę wdzięczna za odpowiedź bo zastanawia mnie to bardzo patrząc na to, że nigdy wcześniej tak nie miałam.

  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 28 marca 2022, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata.246 wrote:
    Hej :) mam pytanie bo jestem 2-3 dni po owulacji i zauważyłam dzisiaj u siebie 2-3 krople krwi. Czy jest możliwość, że to krwawienie implantacyjne? Czy któraś z was tak miała i jeśli tak to którego dnia po owulacji? Będę wdzięczna za odpowiedź bo zastanawia mnie to bardzo patrząc na to, że nigdy wcześniej tak nie miałam.

    Cześć, na krwawienie implantacyjne jest jeszcze za wcześnie, zaczyna się minimum od 7 dnia po owulacji. Może Ci się owu przesunęła i to plamienie od pękniętego pęcherzyka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 23:55

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Agata.246 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 marca 2022, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta2506 wrote:
    Cześć, na krwawienie implantacyjne jest jeszcze za wcześnie, zaczyna się minimum od 7 dnia po owulacji. Może Ci się owu przesunęła i to plamienie od pękniętego pęcherzyka?

    Bardzo dziękuję za odpowiedź Aneta2506, natomiast aż tak późno owulacji nigdy nie miałam więc wierzyć mi się nie chce :/ ale zdaję sobie sprawę że na krwawienie implantacyjne raczej też zbyt szybko :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ