X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Kryzys

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Unanena Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 2 listopada 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😃 Szukam pocieszenia, bo dookoła same przyszłe mamusie, a ja wciąż czekam i czekam. Wiele lat brakam anty. Od lipca staramy się o dziecko, ale miałam zawsze przed stosowaniem anty bardzo nieregularne cykle i niestety po odstawieniu jest podobnie, do tego doszły plamienia śród cykliczne. Hormony zbadane, owulacja występuje niby ok tylko progesteron triche nisko. Dostałam Duphaston, ale właśnie mam po nim jakieś plamienia. Obawiam się, że znów nic z tego i serio coraz gorzej to znoszę. Dodam jeszcze, że od maja nie mam pracy i nie mogę nic znaleźć. Czy kogoś jeszcze tak prześladuje pech??

  • Lidia Autorytet
    Postów: 362 231

    Wysłany: 2 listopada 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ☺️nie ma co się za dużo przejmować. U mnie podobnie. Brałam anty prawie 4 lata i był to niby mój lek na towrzące się torbiele. Po odstawieniu dość mocna szajba z cyklem. Jeszcze nie zdarzyło się żebym od marca miała chociaż dwa razy tak samo długi cykl. Od 2 tygodnie biorę euthyrox a od 16 d.c mam brać duphaston przez pojawiające się plamienia. Do tego możliwe problemy z nasieniem u partnera 😕 Może uda mi się go namówić by zbadał sobie w tym miesiącu ale on to uparty i trzeba go dobrze podejście, żeby to on powiedział, że pojdzie zbadać 😏
    Ja robiąc plany działa wychodzę z doła. Ważne, że wiem co mam następne zrobić i do dzieła 😁💪
    Przesyłam pozytywną energią 🍀
    A ty jaki masz lek na doła ? ☺️
    A co do pracy również jej nie mam. Jestem po studiach a nawet w Biedronce mnie nie chcą bo nie mam odpowiednich kwalifikacji- taka dostałam odpowiedź bo złożeniu aplikacji. A już serio chciałam cokolwiek byle nie siedzieć tyle w domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2020, 19:24

    Starania o pierwsze 👶 od sierpnia 2020

    •PCOS (jajniki drobnopęcherzykowate, brak owulacji) 😒
    •IO- pod kontrolą ✓
    •Niedoczynność tarczycy- pod kontrolą ✓
    PAI-1 homo ❌
    Obecny Kir 2DS1 reszty ds brak 🤷🏻‍♀️

    •07.2021- 06.2022 ➡️ 9 cykli stymulowanych.

    •08.02.22- laparoskopia- lewy jajowód ➖, prawy➕

    •07.2022 przygotowania do ivf
    01. 09.2022 rozpoczęcie stymulacji do in vitro.
    14.09.2022 punkcja-> 10 komórek -> 5 zapłodnionych 🥚
    14.09.2022 krwotok z obu jajników. Operacja ratująca życie.
    20.09.2022 mamy tylko jednego zarodka 4BA 🥺
    Przerwa w staraniach do 06.2023 😞


    On 🧔31 lat
    Ruch postępowy 28% -> 47 % ✔️
    Morfologia 8%-> 16% ✔️
    Koncentracja 35,7 -> 55 mln/ml
    Poprawa po korzeniu maca
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ