X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kto działa z testami owu???
Odpowiedz

Kto działa z testami owu???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny która z Was używa i wierzy?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam allegrowych :) i sprawdza mi się, w kolejnym cyklu idę na monitoring owu to jeszcze sprawdzę czy się potwierdza z paskami.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi allegrowe i apteczne nigdy nie pokazaly owu zawsze blada kreska.... i jestem w ciazy :D a pierwszy pozytywny test owu wyszedl mi w ciazy :)

    6sutskjolve431gm.png
  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się potwierdzają z monitoringiem. Kiedys wychodziły mi z allegro ale z różowym paskiem. Później miałam chyba z niebieskim to nie wychodziły wogole. Teraz kupuje z domowego laboratorium i się pokrywają z monitoringiem.


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja raz je kupiłam, ale w moim przypadku chyba to się mija z celem, bo na 5 zrobionych wszystkie był pozytywne, a to pewnie dlatego, że mam krótkie cykle i zaraz po @ mam płodne dni . jeśli ktoś ma nieregularne cykle to jak najbardziej polecam, ale ja już ich nie robię, bo mi mało pomagają

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zaczęłam w tym cyklu i się zastanawiam czy robić codziennie czy co drugi dzień te kilka dni przed owu a jak już będę bliżej owulacji to wtedy częściej. Sama nie wiem

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy z allegro nigdy mi nic nie pokazały - nawet cienia nie było natomiast sprawdziły sie te z Rossmanna - potwierdzałam u gina owulke wiec stąd wiem że u mnie działają ok :)

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owu wychodza mi pozytywne w ciazy... wedlug tych testow, cykl byl bezowulacyjny, a zaszlam w ciaze :)
    Kazdy organizm inny, wiec warto dodatkowe obserwacje robic, niz tylko testom zawierzac.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wychodzily tylko apteczne..alegrowskie sie nie sprawdzily..

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym miesiącu pierwszy raz używałam testów owulacyjnych i w jednym dniu wyszła druga gruba krecha (w dniu, w którym według obliczeń miała być owulacja), która raczej się pokryła z owulacją, bo czułam silne kłucie w jajniku. Niestety, nie byłam na monitorowaniu więc nie jestem w 100% pewna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 14:12

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ