X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kubeczki menstruacyjne
Odpowiedz

Kubeczki menstruacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Renia34 Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 6 lutego 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy macie informacje na temat ich wpływu lub jego braku na płodność? Czy można je stosować starając się o dzidziula?

    8 lat starań
    f2w3s65ggpg5kd7e.png
    1 poronienie - 8 t.c. Marysia 💔
    endometrioza Ist (ogniska usunięte 28.11.2019r.)
    nietolerancje - nabiał wszelki, drożdże
    MTHFR C6777T homozygota
    kom NK 21% ; niska IL 10
    H.pylori i Ureoplasma wyleczone
    stosuje: metylowana B12, metylowany kw. foliowy, 5-P-5, wit. D, kwasy Omega 3
    dodatkowo w ciąży: Acard, Clexane, Luteina, Encorton
  • Lutrysia Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 8 lutego 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://kubeczek-menstruacyjny.pl/ POLECAM! Ja z tej strony uzyskałam niezbędną pomoc i zamówiłam odpowiedni dla siebie kubeczek. Jestem mega zadowolona!Kubeczek sprawdza się w 100% nie tylko podczas menstruacji :)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 9 lutego 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutrysia wrote:
    http://kubeczek-menstruacyjny.pl/ POLECAM! Ja z tej strony uzyskałam niezbędną pomoc i zamówiłam odpowiedni dla siebie kubeczek. Jestem mega zadowolona!Kubeczek sprawdza się w 100% nie tylko podczas menstruacji :)
    a podczas czego jeszcze sie sprawdza?


    u5cvp2.png
  • Renia34 Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 9 lutego 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem że one się sprawdzają podczas miesiączki (ale niestety nie przy obfitej) tylko moje pytanie brzmi czy można je bezpiecznie stosować starając się o dzidziucha, czy nie wpływają na płodność w jakiś negatywny sposób???

    8 lat starań
    f2w3s65ggpg5kd7e.png
    1 poronienie - 8 t.c. Marysia 💔
    endometrioza Ist (ogniska usunięte 28.11.2019r.)
    nietolerancje - nabiał wszelki, drożdże
    MTHFR C6777T homozygota
    kom NK 21% ; niska IL 10
    H.pylori i Ureoplasma wyleczone
    stosuje: metylowana B12, metylowany kw. foliowy, 5-P-5, wit. D, kwasy Omega 3
    dodatkowo w ciąży: Acard, Clexane, Luteina, Encorton
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 9 lutego 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serio?????Jest takie cudo????Nie przecieka?? Nie wyobrażam sobie chodzić z takim garem między nogami, bałabym się, że wypchnę go, jak kichnę. Poza tym rozumiem, że jest trochę zabawy przy aplikacji, więc opróźnienie w toalecie publicznej odpada. Dziwny ten wynalazek.

    Foto_Anna, Paulinucha87 lubią tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam, polecam ;) Nigdy więcej nie wrócę do tamponów :)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie wplywa na płodność? No bo jak :-\ ja tez uzywam go w innych sytuacjach ale nie chce was obrzydzac :-P :-P :-P
    Jak jest umieszczony gleboko to nie ma szans go wycisnąć przy kichnieciu, trzeba by porządnie przec. ;-) wada taka ze trzeba umiejetnie założyć wtedy nie przexieka

    AJA_S lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ