X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwas foliowy = zgaga?
Odpowiedz

Kwas foliowy = zgaga?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 16 września 2014, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tego cyklu zaczęłam brać kwas foliowy, od kilku dni mam zgagę, mdłości itp., kwas foliowy brałam już kiedyś... i w sumie też miałam takie problemy, ale nie myślałam, że może wywoływać je kwas. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę z tego, że moje problemy żołądkowe występowały wtedy kiedy go brałam. Sama teraz nie wiem czy może jednak coś innego ma na to wpływ czy jednak kwas. Miała któraś z Was podobny problem ?

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 września 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    Od tego cyklu zaczęłam brać kwas foliowy, od kilku dni mam zgagę, mdłości itp., kwas foliowy brałam już kiedyś... i w sumie też miałam takie problemy, ale nie myślałam, że może wywoływać je kwas. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę z tego, że moje problemy żołądkowe występowały wtedy kiedy go brałam. Sama teraz nie wiem czy może jednak coś innego ma na to wpływ czy jednak kwas. Miała któraś z Was podobny problem ?
    Zgzge to nie... Ale nasilal mi mdlosci w pierwszych tyg ciazy i gin kazal odstawic :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 16 września 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę kwas od prawie miesiąca i nie zauważyłam żadnych niepokojących dolegliwości. Może sprawdź na ulotce jakie skutki uboczny mogą wystąpić przy zażywaniu kwasu foliowego.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 września 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dodam, że kwas brałam na 1,5 roku przed zajsciem w ciąże i nic sie nie działo... tylko w ciązy na poczatku potęgował mdłosci co gin potwierdził... :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 września 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to kwestia konkretnej marki tego kwasu? Sprawdź skład tabletki, co tam siedzi w niej poza najważniejszym składnikiem.
    U siebie nie zauważyłam mdłości, a biorę od czerwca. Mam na myśli te: http://www.doz.pl/apteka/p5441-Kwas_foliowy_tabletki_250_szt ale odstawiłam je bo zaczęłam brać Żelazo Plus, które mają w sobie m.in. właśnie kwas i nie chciałam dublować.

    Anutka lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 września 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Może to kwestia konkretnej marki tego kwasu? Sprawdź skład tabletki, co tam siedzi w niej poza najważniejszym składnikiem.
    U siebie nie zauważyłam mdłości, a biorę od czerwca. Mam na myśli te: http://www.doz.pl/apteka/p5441-Kwas_foliowy_tabletki_250_szt ale odstawiłam je bo zaczęłam brać Żelazo Plus, które mają w sobie m.in. właśnie kwas i nie chciałam dublować.
    no gdzie ta beta ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ