X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe Starania
Odpowiedz

Kwietniowe Starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 20 marca 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż... otwieram nowy wątek. Za wszystkie marcowe staraczki mocno trzymam kciuki... Dla mnie czas na nowy cykl i nowe nadzieje.
    Kwiecień będzie mój! Kogo jeszcze? :)

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 20 marca 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję,że mój również :).

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 20 marca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jest taki wątek:


    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/kwietniowe-starania-czas-zaczac,339.html

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za zamieszanie... nie zauważyłam tego wątku.

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Kajka25 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Mam nadzieję, że kwiecień będzie i moim szczęśliwym m-cem. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że i mi się powiedzie :-)

    Miriam lubi tę wiadomość

    Kajka25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie dołączam i trzymam za Was kciukasy :*

    Miriam lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ