Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Leczenie kanałowe a ciąża
Odpowiedz

Leczenie kanałowe a ciąża

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olliiii Autorytet

Wysłany: 20 listopada 2017, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Potrzebuję Waszej rady. Byłam dzisiaj u dentysty i okazało się, że muszę wyleczyć zęba kanałowo. Podłamałam się bo za 2-3 dni będę mieć owulację I mieliśmy nadzieję na 2 kreseczki na teście pod choinkę. Myślicie, że lepiej odłożyć staranie na kolejny cykl czy szybko zrobić teraz kanałowe? Mogę mieć robione za tydzień więc teoretycznie nic nie powinno się stać, ale sama już nie wiem..

Synek 18.10.2019r. <3

04.02. - II kreski :) zostań z nami maleństwo <3

12.01.2018r. - 2 Aniołki [*][*] 8tc
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc
  • Anete Autorytet

Wysłany: 20 listopada 2017, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej leczenie kanałowe nie wpływa na owulację więc śmiało możecie się starać :) powodzenia:)

atdcj48aq9519a2w.png
  • Olliiii Autorytet

Wysłany: 20 listopada 2017, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardziej mi chodzi o To, że kanałowe by było około tydzień po owulacji i czy po leczeniu nie zaszkodziłby rentgen w razie jakby się udało :)

Synek 18.10.2019r. <3

04.02. - II kreski :) zostań z nami maleństwo <3

12.01.2018r. - 2 Aniołki [*][*] 8tc
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc
  • Urszulka89 Autorytet

Wysłany: 20 listopada 2017, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olliiii wrote:
    Bardziej mi chodzi o To, że kanałowe by było około tydzień po owulacji i czy po leczeniu nie zaszkodziłby rentgen w razie jakby się udało :)
    Moim zdaniem lecz zęba, dziecku bardziej zagrozi stan zapalny. Zresztą Prawdopodobnie dopiero kilka dni po leczeniu zrobisz test ciążowy więc w trakcie leczenia będziesz nieświadoma :) Ja bym na twoim miejscu leczyła.

w5wq8u69w0vnj88n.png

74dicwa1uopx5rx6.png
  • Anete Autorytet

Wysłany: 20 listopada 2017, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawki podczas zdjęcia RVG są bardzo małe (porównywalne do rozmowy przez telefon), założą Ci też fartuch ochronny zakrywający brzuch :)

atdcj48aq9519a2w.png
  • JaKa Autorytet

Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) też jestem w trakcie starań, nie leczę na razie nic kanałowo, tylko zwykłe plomby. Ale w sobotę miałam usuwaną ósemkę, dostałam dość sporo znieczulenia, a prawdopodobnie byłam tuż przed owulacją.
    Jak myślicie, czy to znieczulenie mogło jakoś wpłynąć, zahamować, przesunąć owulację?

Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • Anete Autorytet

Wysłany: 12 grudnia 2017, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nie. Bardziej stres z tym związany może przesunąć owulację :)

atdcj48aq9519a2w.png
  • Dziwna Autorytet

Wysłany: 12 grudnia 2017, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam leczenie kanałowe w ciąży ale lekarka zrezygnowała z przeswietlenia zęba

Wszystko ma swój czas...
  • lanska Nowa

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 00:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że spokojnie można leczyć zęby kanałowo, starając się o ciążę. Jeżeli jednak masz wątpliwości to zobacz na lux-dent.com.pl lub ewentualnie skontaktuj się telefonicznie. Na pewno dostaniesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 00:29

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego